V+J OBUV provozuje v České republice síť prodejen obuvi a doplňků známou pod jmény QUICK SCHUH nebo QUICK SHOES, a k tomu také síť specializovaných prodejen DĚTSKÁ OBUV. Mimo to provozuje také vlastní internetový obchod s obuví a doplňky www.vjobuv.cz.

Prodejny QUICK jsou charakteristické svou střední cenovou kategorií, oslovující celou škálu věkových skupin. Nabízejí neznačkovou obuv i obuv známých značek jako je Rieker, Tamaris, Gant, s.Oliver, Tom Tailor, Mustang, Pepe Jeans, Nike, Adidas, Puma, Marco Tozzi, Jana, Bruno Banani, Rifle, Dockers, Esprit, Rifle a další…

V prodejnách DĚTSKÁ OBUV naleznete širokou škálu dětské obuvi včetně značek Froddo, Superfit, Geox, Primigi, D.D. Step, Keen, Nike, Adidas, Puma, Richter, licenční obuvi Leomil a dalších… Mnoho z nabízených značek získalo mimo jiné certifikát „Žirafa – zdravotně nezávadná obuv“.

Všechny boty v nabídce jsou důkladně kontrolovány a splňují přísné kontroly kvality v EU. Stejně tak všechny prodejny i e-shop spojuje věrnostní program NAKUP CHYTŘE, kdy jsou zákazníci odměňováni za každý nákup výhodnými slevovými poukazy, které Vám umožní získat slevu na příští nákup. Spojuje je také politika 100% záruky spokojenosti. Ta znamená, že personál prodejen i e-shopu je vždy důkladně proškolen, aby dokázal s nákupem poradit, či vyřešit jakékoliv případné potíže.

Zdroj: V+J OBUV

Trochu z historie…

Společnost V+J OBUV, s.r.o. byla založena již v roce 1993 za účelem velkoobchodu s obuví a provozování sítě maloobchodních prodejen. To znamená, že již brzy oslaví 30 let svého úspěšného fungování. Za dobu své existence si společnost vybudovala velmi silnou pozici na trhu s obuví v České i Slovenské republice. Jejími obchodními partnery jsou české a slovenské maloobchodní prodejny, i silné mezinárodní řetězce.

V oblasti maloobchodu navazuje na silnou tradici značky QUICK SCHUH, což jsou sympatické obchody s obuví nacházející se na nesčetných místech v Německu a Rakousku. Společnost V+J OBUV, s.r.o. je výhradním provozovatelem postupně se rozrůstající sítě těchto prodejen v České republice. Tu doplňuje svým konceptem specializovaných prodejen DĚTSKÁ OBUV.

prodejna DĚTSKÁ OBUV, České Budějovice, Krajinská uliceprodejna DĚTSKÁ OBUV, České Budějovice, Krajinská uliceZdroj: V+J OBUV

V posledních letech je společnost zejména hrdá na úspěch své vlastní značky Wild, nejen v Čechách, ale i na významné části středoevropského trhu. Srdcem Wildu je dámská kožená obuv vyráběná v Turecku. Díky nabídce pravé kůže té nejvyšší kvality, širokého výběru barev a nejrůznějších vzorů za bezkonkurenční ceny dostává značka Wild ten pravý smysl… divokost, rozmanitost a duši… Aby se však nikdo necítil ochuzen, je součástí Wildu také pánská i dětská obuv. A to vše přitom za velmi výhodné ceny!

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.vjobuv.com/maloobchod

Zdroj: V+J OBUVZe všech správných odpovědí náhodně vybereme 10 výherců, z nichž každý obdrží dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, který je možné uplatnit jak v prodejnách DĚTSKÁ OBUV, QUICK SCHUH nebo QUICK SHOES, tak i v e-shopu www.vjobuv.cz.