Projevy onemocnění žil dolních končetin mohou být různé. Nejčastějšími problémy jsou bolesti, svědění, otoky, únava nebo zarudnutí nohou. Postižená žíla bývá obvykle zvětšená a vystouplá a delší stání, námaha nebo horko ji určitě neprospívají. Žilní onemocnění ovlivňuje zdravá životospráva, důležitý je pohyb a úlevu přinášejí i jemné bylinné masáže na podporu prokrvení.

 Aááá, to je úleva!

Rychlou úlevu při pocitu těžkých nohou přináší výtažky z kaštanu.
Kaštan prospívá žilnímu systému a zafunguje nejen na nohy, ale třeba i na hemoroidy. A dobrou zprávou je i to, že už si nemusíte dělat odvary. Stačí vsadit na ALPU a její kaštanový gel. Překvapí vás rychlým účinkem a úlevu přinese než řeknete ALPA.

Sílu mu dávají extrakty z kaštanu a rozmarýnové silice. Zmírňuje pocity těžkých nohou a celkově ulevuje žilnímu systému. Působí okamžitě a má osvěžující účinky, takže se budete cítit lehčeji. Dokáže zlepšit prokrvení, působí protizánětlivě a mírně svíravě. Jednoduše vám pomůže cítit se lépe, i když teploty stoupají.

Kaštanový gel od ALPY je naše jednička, která vás nezklame. Právě naopak, potěší nejen svými účinky, ale také přátelskou cenou.

Masážních bylinných gelů má ALPA několik, vyzkoušejte.

Kostival je přítelem pohybu, zmírňuje bolesti a dokáže podpořit regeneraci tkání. Pomáhá při bolestech zad i kloubů, urychluje vstřebávání modřin a hojení ran. 

Výtažky z kostivalu lékařského obsahuje ALPA Francovka, gel i krém. Pomohou Vám s masáží a vrátí kloubům i svalům zaslouženou pohodu. Prokrvují tkáně, uvolňují svaly a podporují jejich regeneraci. Můžete na ně vsadit při drobných úrazech – podporují hojení a přinesou vám příjemnou úlevu.

Nápovědu najdete na www.alpa.cz

Ze všech správných odpovědí vylosujeme náhodně 3 výherce, kteří obdrží balíček od ALPY.