Zájem o ni rostl, což dokládá i fakt, že během 2. světové války byla na příděl a dnes je součástí většiny domácností.

„Pomůže, kde může“- je to právě univerzální použití spolu s vysokým účinkem, proč se Francovka těší tak velké oblibě. Proto ji zná skoro každý Čech.

Výborně zafunguje při revmatických potížích, podpoří regeneraci namožených svalů a ve spojení s masáží pomůže rozhýbat ztuhlé klouby nebo bolavá záda. Postaví na nohy tělo zmožené námahou a pomůže i v případě drobných úrazů. V době viróz a nachlazení oceníte také její antibakteriální účinky– stačí pár kapek Francovky rozpuštěných ve vodě a můžete inhalovat nebo kloktat při bolestech v krku, kašli, rýmě nebo nachlazení.

Ikonická Francovka je pomocníkem při sportu, práci i odpočinku a vaši přízeň a důvěru si skutečně zaslouží. Dodnes sází na původní, čistě přírodní a léty osvědčené složení a nezměnila ani své symboly. Stále ji najdete v typické lahvičce se sytě modrou etiketou a zářící žlutou hvězdou.

Francovkový masážní gel pro FIT tělo po námaze.

Bylinný gel Alpa je ideální pro masáže kloubů, svalů a páteře po větší zátěži při sportu nebo po práci. Prokrvuje pokožku, uvolňuje svalové napětí a snižuje únavu. Zatímco obsažený mentol zchladí namožená místa a uleví bolesti, máta peprná a eukalyptus pomohou prohřát svaly a tím podpoří jejich regeneraci. Proto je Francovkový masážní gel ideálním partnerem pro namožené tělo po sportu nebo po práci.

A pomůže i tehdy, když se cítíte jako „rozlámaní“, třeba při nachlazení nebo chřipce nebo při bolestech hlavy. Stačí jemně potřít spánky a zůstat v klidu.

Masážní Alpa krém rozproudí krev a prohřeje svaly

Bolesti nohou mohou souviset se špatným prokrvením. Nejdůležitější je pravidelný pohyb a pomůže i masáž.  Masážní krém Alpa je směsí bylinných silic, které prokrvují pokožku i svaly a ulevují tělu.

Postará se o vaše nohy od stehen až po paty a stejně dobře pomůže i na ostatních místech.

Přítomnost přírodních olejů vytváří na pokožce lehký film, který umožní příjemnou masáž. I když pohyb nenahradí, přinese vám úlevu. 

Nápovědu najdete na www.alpa.cz

Zdroj: AlpaZe všech správných odpovědí vybereme 3 výherkyně/ výherce, kteří se mohou těšit na balíček od Alpy.