Vsaďte na novinku mezi koktejly Chia Shake koktejl Mango, zbrusu nový koktejl českého výrobce Chia Shake. Ten je vedle jedinečné a oblíbené příchuti manga založen především na superpotravině chia semínkách a v jeho vyladěném složení nechybí ani syrovátkový protein, rozpustná vláknina, MCT olej z kokosu nebo celé spektrum potřebných vitamínů a minerálů. Koktejl tak přijde vhod, jak v rámci novoroční či jarní detoxikace organismu, ale i při hubnutí, dietách nebo hlídání štíhlé linie.

Zdroj: chiashake.cz

Díky svému složení dovede rychle navodit stav ketózy a nastartovat v organismu spalování tuků. K tomu všemu skvěle zasytí, zažene hlad i chutě na nezdravé mlsání a lze jím dokonce bez problémů nahradit 1 – 2 jídla denně. Jeho receptura navíc podpoří i naše zdraví, kdy nám dodá i prospěšné omega 3 a 6 mastné kyseliny, zajistí doplnění potřebné energie a sníží míru únavy a vyčerpání, podpoří imunitu i správnou funkci kardiovaskulárního systému nebo udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi.

V naší společnosti nám záleží na budoucnosti a udržitelném rozvoji naší planety. Snažíme se nejen o to, aby se naši klienti cítili skvěle, ale také aby naše planeta prosperovala.

Nápovědu a více informací najdete na www.chiashake.cz