Zážitky, vzpomínky, pocity. Za život jich posbíráme tolik, ale kolik si jich pamatujeme a z kolika jsme schopní se poučit? Pětiletý deník Tam & zpět, v němž pomocí otázek nahlížíte do minulosti a sledujete svůj rozvoj, zachytí střípky všedního dne a pomůže vám sledovat životní cestu a pokroky celých pět let.

Pětiletý deník je vhodný pro zapisovací nadšence i začátečníky, kteří se necítí být velkými psavci. Na každý den v roce vám nabídne jednu otázku týkající se rodiny, práce, školy, koníčků a osobního života. Pět let po sobě na ni budete odpovídat a sledovat, jak se rok od roku vyvíjí a roste vaše já. Zmapujete si svoji cestu “tam a zpět“ a uchováte si v něm vzpomínky, které byste jinak nejspíš dávno vytěsnili. Aby vaše deníková sada byla kompletní a měli jste všechno potřebné k zapisování pořád po ruce, máme pro vás Pětiletý deník v kombinaci s gumičkou a dřevěným perem. Pětiletý deník je datovaný, ale nic vám nebrání začít do něj zapisovat kdykoliv. Nemusíte čekat na začátek roku.

Pětiletý deník vytvořila jeho autorka Janka Kellnerová původně pouze pro sebe. Po pěti letech od chvíle, kdy se rozhodla deník uvést na trh, ho má doma přes sto tisíc pisatelů z Česka, Slovenska a Německa. Deník je na trhu ve dvou velikostech a šesti barevných provedeních. Je bestsellerem firmy Tam & zpět, která se zaměřuje na výrobu krásných, kvalitních papírových produktů a letos slaví pět let od svého vzniku. V její nabídce najdete deníky, včetně deníků pro rodiče a děti, zápisníky, diáře, plánovače a potřebné doplňky včetně limitovaných edicí podporujících charitativní projekty.

Nápovědu najdete na www.tamazpet.com

Zdroj: Tam a zpět, s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří obdrží balíček obsahující limitovaný zlatý deník ve větší velikosti (167 x 225 mm), béžovou gumičku, pero z dřeva ovangkol.
Deník si můžete nechat personalizovat.