Takový luxus zažije výherce soutěže „Deník.cz“ jen u nás.

Spa Hotel ULRIKA je klenotem mezi lázeňskými hotely, několikrát oceněný doma i v zahraničí. Je kompletně zrekonstruovaný ve stylu Art Deco, odráží v sobě ducha času, cestování, je pln idejí historických epoch, nejnovějších objevů a je právem předurčen k tomu, aby překvapoval stejně jako velký příběh nenaplněné lásky, která se zapsala do dějin. Kouzlo, kterým sedmnáctiletá Ulrika von Levetzow získala srdce slavného, o více než padesát let staršího, Johanna Wolfganga Goetheho nebude nikdy zapomenuto. Stejně tak i naši hosté nezapomenou na svůj pobyt v místě, které s úctou nese jméno oné milované múzy.

Ve svém moderně zařízeném komfortním pokoji kategorie „Superior“ s kvalitní postelí a ložním prádlem, prostornou koupelnou se budete cítit jako v ráji.

Z hotelu stačí udělat jen pár kroků a jste u hlavní kolonády, léčebných pramenů i teplých lázeňských oplatků. Nedaleko od hotelu se také nachází hlavní vstupní brána do lázeňských lesů s velkým množstvím stezek, po kterých kdysi chodili významní hosté jako například zmíněný Goethe, Beethoven, Chopin, car Petr Veliký a mnoho dalších. Populární jsou také výlety do blízkého okolí. Naše recepční vám rády doporučí, kde získat nové zážitky a vyčistit si dýchací cesty. Předem se na svůj pobyt připravte a prohlédněte si nejoblíbenějších „7 tipů na výlety“, které jsme připravili jen pro hosty Spa Hotelu ULRIKA.

Naše kvalitně zařízené medicínské centrum a především jeho odborný tým doporučí pro vás ty nejvhodnější wellness či beauty procedury k dokoupení. K populárním patří aromatické masáže, medová masáž, reflexní masáž plosky nohou, baňkování, suchá masážní vana Aqua ThermoJet, multifunkční SPA kapsule Neo-Qi Mediq, velký výběr zábalů nebo kosmetické rituály pro dámy a pány, které jen pro náš hotel navrhla světoznámá španělská kosmetická firma Alqvimia.

V loňském roce jsme jako první hotel v České republice získali prestižní mezinárodní ocenění: BEST BEDICAL HOTEL, a proto neváhejte a vyberte si proceduru předem, ještě před příjezdem. Kompletní nabídka je k dispozici na www.spa-ulrika.cz

Těšíme se na Vás v Karlových Varech, které byly nově zařazeny na seznam UNESCO.

Nápovědu najdete na www.spa-ulrika.cz

Zdroj: Hotel ULRIKA, s.r.o.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává 3 denní luxusní wellness pobyt se snídaní v hodnotě 8 000 Kč.