Rodinné návštěvy ke svátkům jara neodmyslitelně patří, stejně jako dobré jídlo a pití. Dovedete si představit lepší začátek oběda, než si společně přiťuknout na zdraví? Perfektní volbou je Cinzano, lahodný italský aperitiv s tradicí už od roku 1757. A co víc, Cinzano chutná skvěle samotné na ledu s citronem nebo s pomerančem, ale i v podobě vyladěných koktejlů, které k jaru prostě patří! Cinzano Bianco, Rosso i Extra Dry v kombinaci s kvalitními toniky, ovocem nebo okurkou chutnají skvěle. CIN CIN! 

Cinzano Rosé 
Ovoce ke skvělé! Vyzkoušejte lehké Cinzano Rosé: do sklenice s ledem přidáte 1 díl Cinzano Bianco, 2 díly růžového toniku a navrch vaše oblíbené lesní ovoce. CIN CIN!  

Cinzano Ginger 
Zázvor v zimě zahřeje a v létě osvěží. Nevěříte? Do sklenice s ledem stačí přidat 1 díl Cinzano Rosso a 2 díly zázvorové limonády. Pak už schází jen plátek čerstvého citronu a kousek zázvoru. Na zdraví a na svěžest!  

Zdroj: warehouse1.czCinzano Tonic 
Zelenina v drinku? Ano! Na Cinzano Tonic stačí ve sklenici s ledem spojit 1 díl Cinzano Extra Dry se 2 díly klasického toniku, doplnit plátkem okurky a nechat se unášet lehkou svěží chutí. 

Tip barmana: Při přípravě koktejlů sáhněte po kvalitních tonicích a limonádách ve skle, díky kterým bude mít nápoj lepší perlivost a výraznější chuť. Rozdíl stojí za to!

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.warehouse1.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří obdrží dřevěný box CINZANO.