Seznamte se jedinečnou řadou produktů pro úklid a žehlení od italské značky Euroflex. Řada Vapour nabízí inovativní parní čističe a mopy pro snadný úklid vaší domácnosti bez dráždivé chemie.

Řada Smooth poskytne maximální komfort a pohodlí při žehlení. Themal mop je unikátním produktem, který vyčistí během několika sekund všechny typy tvrdé podlahy pomocí exotermické technologie.
Zdroj: Stanislav Kotlár Parní čističe PROSTEAMNaším ambiciózním cílem je převrat v tradiční koncepci práce v domácnosti. Efektivita a jednoduchost každého zařízení Euroflex zaručuje vynikající výsledky, pokud jde o výkon a trvanlivost, což má za následek kratší čas a úsporu energie.

Thermal mop je navíc velmi lehký a ohebný pro snadné dosažení do každého koutu. K práci je připravený během 3 min. od zapojení do elektrické zásuvky a má i ekologický provoz, díky kterému ušetříte až 90 % vody a spotřebujete o 70 % méně elektřiny (v porovnáním s tradičním úklidem).

Zdroj: Stanislav Kotlár Parní čističe PROSTEAM

Smart Assistance System je vybaven senzory pro dosažení nejlepší efektivity úklidu. Zvukový signál vám poradí se správným nastavením vlhkosti pro perfektní čištění. Thermal X1 vám také řekne, kdy je třeba doplnit zásobník na vodu, nebo vyměnit čistící mikrovláknový pad.

Více informací a nápovědu naleznete na www.parnicistic.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, který obdrží mop Euroflex Thermal X1 a vůně.

Zdroj: Stanislav Kotlár Parní čističe PROSTEAM