ZPŠ pro Vás připravila 5 tradičních kartonových kufříků, ve kterých najdete 2 lahvičky na pití od firmy SKIP HOP, krabičku na mléčné zoubky a přívěšek s plyšovým medvídkem na batůžek.

ZPŠ tradičně podporuje preventivní programy týkající se péče o zuby. Letos dětem přispívá na dentální hygienu 700 Kč a dospělým 400 Kč. Již při narození dítěte jsou v čelistech uloženy všechny zuby. Zhruba od 6. měsíce věku se začínají prořezávat první mléčné zuby. Okolo 2,5 roku je mléčný chrup úplný a čítá dohromady 20 zoubků. A když dětem vypadnou, šup s nimi na památku do krabičky:))  Dospělý člověk má většinou  32 zubů, 16 zubů v horní čelisti a 16 zubů v dolní čelisti. Některým lidem vůbec nenarostou zuby moudrosti a jejich chrup má tedy 28 zubů.

Více informací na www.zpskoda.cz

Zdroj: Zaměstnanecká pojišťovna ŠkodaZe všech správných odpovědí vylosujeme pět výherců, kteří se mohou těšit na 5 tradičních kartonových kufříků, ve kterých najdou 2 lahvičky na pití od firmy SKIP HOP, krabičku na mléčné zoubky a přívěšek s plyšovým medvídkem na batůžek.