Kromě známých a oblíbených produktů typu mladý ječmen či chlorella, se zaměřuje na vývoj funkčních delikates, jež jsou mimořádně chutné a zároveň obsahují kvalitní a funkční živiny pro zdravý životní styl jako jsou tyčinky s kolagenem, Beauty a Energy bons, proteinové chipsy z červené čočky a další … ideální pro mlsání bez černého svědomí. Samozřejmostí jsou laboratorní analýzy každé šarže dovezených surovin ze třetího světa, tedy mimo zemí EU. Výsledné protokoly jsou navíc k dispozici ke stažení na stránkách značky, a to zcela zdarma, důkaz místo slibů.  

Jednou z aktuálních novinek značky Nupreme je nápoj kombucha, který je k dispozici i v síti drogerií dm. Pojďme si říct více.

Supernápoje “Designed by nature”
Ve světě moderní “zdravé stravy” skloňujeme v posledních letech ve všech pádech superpotraviny. Nápoje se oproti nim zdají být opomenutými popelkami. Jaké benefity, kromě samotného doplnění tekutin, mohou tedy našemu zdraví přinést?

Zdroj: NUPREME

Energeťák přímo z přírody
První myšlenka, čím se trochu nabudit, padne asi na kávu. Na silném, horkém, aromatickém nápoji není vůbec nic špatného - pokud tedy zvolíme kvalitní kávu, a také doplníme tekutiny, o které nás každý šálek připraví. Pokud preferujeme studený nápoj, sáhne asi většina lidí po “energeťáku”. Je to logické, jednoduché řešení - jedna porce nápoje, v praktickém obalu, připravený k okamžité konzumaci. ALE bohužel také jen umělý koktejl syntetických látek.

Příroda umí povzbuzující účinky zabalit i lépe. Třeba (ne)čaj maté uvolňuje kofein úplně jinak, pozvolněji. Díky tomu příjemně povzbudí tělo i mysl, ale jeho účinek je výrazně delší. Zatímco kofein z energetického nápoje i kávy nám zvýší tlak na několik desítek minut, po kterých následuje prudký propad, povzbuzující účinky maté přetrvají i několik hodin.

Podobně výrazné, ale zároveň jemné povzbuzení přináší i tein ze zeleného čaje. 

Nojo, jenže kdo má náladu a čas vařit si pořád čaj? Navíc ten kvalitní vyžaduje při přípravě určitou pozornost, čas i zkušenost.

Proč tedy nesáhnout rovnou po čaji už připraveném, chránícím své cenné látky procesem fermentace? Přirozený, a tak zkrátka ideální přírodní nápoj, je kombucha.

Živá limonáda
Perlivý sladký nápoj? Pro většinu lidí limonáda. Jenže i v tomhle případě jde o směs (povětšinou) syntetických látek - jednoduchých cukrů, barviv, sladidel a konzervantů.

Zdroj: NUPREME

Paradoxní navíc je, že onu oblíbenou jemnou perlivost už kdysi dávno vymyslela příroda. Jemné bublinky vznikají při procesu přirozené fermentace. Perlivost známe z piva i z domácího vína.

Pro přírodní nealko osvěžení proto sáhněme raději než po slazené limonádě po přírodní kombuše.

Výslednou chuť nápoje si navíc v případě kombuchy můžeme regulovat sami dle své libosti - čím mladší kombucha je, tím vyšší obsah zbytkových cukrů a tím sladší chuť. S pokračujícím procesem fermentace se sladká chuť mění stále více na svěží kyselkavou.

Vlastnosti BIO Kombuchy Nupreme

  • BIO živý nápoj bez pasterizace a bez GMO
  • Fermentovaný, lehce perlivý, lahodný nápoj
  • 0,4 l je ideální dávka tekutin na cca hodinu
  • je skvělá jako nápoj k jídlu, do kanceláře i na cesty
  • dodává tělu tekutiny, neodvodňuje
  • díky mírnému povzbudivému účinku ideální náhrada kávy nebo silného černého čaje
  • mírně kyselkavá chuť zažene žízeň
  • s nízkým obsahem cukru
  • přirozená harmonizace trávení
  • k dispozici také v síti drogerií dm

 Zdroj: NUPREMENápovědu najdete na https://www.nustore.cz/

Ze všech soprávných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří obdrží voucher v hodnotě 1.090 Kč na nákup zdravé výživy na nustore.cz