Jedinečné krmivo
Haffit nejsou klasické granule. Jsou to čerstvě pečené polštářky přeplněné masem. Haffit je zcela unikátní suché krmivo na míru, které díky své čerstvosti a kvalitě použitých vybraných surovin nabízí psovi výjimečnou nutriční hodnotu a chuť. Haffit připravujeme ve vlastním potravinářském provozu v Sezemicích u Pardubic.

Zdroj: CANDY, spol. s r. o.

Jedinečná služba
Haffit je kompletní služba pro vašeho psa i pro vás. Vyřešíme vaše problémy s výběrem ideálního krmiva, protože ho vypočteme a připravíme adekvátně potřebám vašeho psa díky informacím, které nám poskytnete v online dotazníku. Součástí Haffitu je vedle prakticky baleného krmiva vždy individuální odměrka a kartička pro přesné dávkování. Včas vás upozorníme na docházející krmivo.

Ze surovin podle vašeho výběru
Suroviny, ze kterých chcete Haffit pro svého mazlíčka vyrobit, si vybíráte jednoduše sami. Používáme pouze prvotřídní suroviny v nejvyšší potravinářské kvalitě (určené pro lidskou spotřebu). Nepoužíváme žádné konzervanty, doplňkové látky či zchutňovače. Vybíráte si maso a přílohu. My se postaráme o perfektní dávku čerstvého Haffitu na míru potřebám vašeho psa. Myslíme i na nejzmlsanější jazýčky a citlivější jedince.

Zdroj: CANDY, spol. s r. o.

Vždy nutričně plnohodnotné
Haffit vždy obsahuje ideální poměr živin odpovídající aktuálním potřebám vašeho psa. Dosahujeme toho kombinací přesného výpočtu, použití kvalitních čistých surovin a šetrným procesem vlastní výroby. V našem týmu máme veterinární lékařku, nutriční specialistku, technology a další kvalifikované pracovníky, kteří se starají o spokojenost vás a vašeho psa.

Jaký pes, takový Haffit
Haffit je opravdu vhodný pro každého psa v různých fázích života, s různou aktivitou, kondicí či potravinovou alergií. Denní dávka a receptura je vždy nastavena aktuálním potřebám vašeho psa a vychází z vašeho výběru surovin. Haffit roste spolu s vaším psem.

Zdroj: CANDY, spol. s r. o.

Jednou objednávkou to nekončí
Po dokončení první objednávky začíná naše společná cesta. Vytvoříme vám uživatelský účet, ve kterém máte přehled svých psů, objednávek a osobních údajů. Jednoduše zde můžete aktualizovat údaje o svém psovi či preferované suroviny, vše se vždy projeví v další objednávce. Můžete přidávat další psy, zrychleně opakovaně objednávat a pohodlně s námi komunikovat.

Nápovědu najdete na https://www.haffit.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří obdrží zakázkové krmivo pro psy HAFFIT na celý měsíc zdarma ve výši 1.500 Kč.

Zdroj: CANDY, spol. s r. o.

Zdroj: CANDY, spol. s r. o.