Přiměřené slunění je zdravé, ale obecně zvyšuje nároky na péči o pokožku. Je zapotřebí umožnit jí zůstat svěží a podpořit její regeneraci. Věkem se pokožka ztenčuje a bez pravidelné péče se po 40 letech věku neobejde. Abychom zachovali půvab pleti co nejdéle, vyplatí se vsadit na kvalitní péči a nechat si poradit od odborníků. Fundovaná rada nedovolí, abyste se ve své volbě mýlila, ušetří vám peníze a zvýší vaši spokojenost. Můžete využít odborné konzultace dermo kosmetiky Syncare on -line nebo přímo v kosmetických studiích značky. Zajistí vám správný výběr pro váš dobrý pocit.  

Zdroj: syncare.czVýživná maska SynCare PURE E Macadamia umožňuje hloubkovou výživu a intenzivní regeneraci pleti. Obsahuje vysoký podíl vitamínu E a je určená pro povadlou a unavenou pleť, která potřebuje oživit.

Je ideálním ošetřením pleti po celý rok a zejména po létě, kdy je regenerace opálené pokožky obzvlášť důležitá. Regenerační schopnosti maska chytře kombinuje s výživou suché až velmi suché pokožky, pro kterou je určená. Výživu a zvláčnění pleti zajišťuje macadamiový olej, pečující o její jemnost a vyhlazení.

Bohatá textura masky suchou pleť doslova pohladí a pomůže ji překonat změny přicházející s věkem. Vyrovnává začervenání a podráždění a obnovuje tolik důležitou vnější bariéru pokožky, která s věkem slábne.

Nová maska PURE E Macadamia dokonale vyrovnává zvýšené požadavky suché až velmi suché pokožky, které navrací jemnost i přirozený tonus.

Můžete ji používat 2-3 krát týdně a uvidíte rozdíl. Nanáší se v silnější vrstvě a nechá se až 15 minut působit. Po létě aplikujte masku také do dekoltu a na hřbety rukou.

Zdroj: syncare.cz

Nápovědu hledejte na www.syncare.cz

Ze všech správných odpovědí náhodně vybereme šest výherců, kteří obdrží výživnouh masku od SynCare PURE E Macadamia.