Výherní balíček je plný ledových káv rozmanitých příchutí, jako je třeba cappuccino, slaný karamel či čerstvá novinka – HELL ICE COFFEE Rum-Walnut s neodolatelným rumovým oříškem. Nápoje vyrobené z pravých kávových extraktů s kapkou mléka a jemnou chutí vytváří ideální kombinaci, kterou si jistě zamilujete.

Všechny ledové kávy jsou bez konzervantů a umělých barviv, můžete si tak dopřát lahodný zážitek zcela bez výčitek! Díky praktickému balení v recyklovatelných plechovkách si navíc je můžete vychutnávat opravdu kdykoliv a kdekoliv.

K dostání v obchodech Tesco a Kaufland.

O partnerovi soutěže
Firma Hell ENERGY vznikla v Maďarsku v roce 2006, krátce po svém vzniku se stala jednou z nejúspěšnějších značek na trhu energetických nápojů a ledových káv. Energetické drinky HELL ENERGY a ledové kávy HELL ICE COFFEE jsou dostupné ve více než 50 zemích na celém světě. Úspěch nápojů HELL spočívá v jejich vynikající kvalitě, přívětivé ceně, široké dostupnosti a výtečné chuti. Společnost je rovněž vlastníkem ultramoderní továrny na hliníkové nápojové plechovky, proto všechny své výrobky HELL ENERGY dodává v ekologických obalech z recyklovaného hliníku.

Nápovědu a více informací nejdete na www.hellenergy.com

Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherců, kteří vyhrávají balíček ledové kávy HELL ICE COFFEE v hodnotě 1 000 Kč.