Vyrábíme je z přírodních surovin bez aditiv. Žádná sladidla, aromata ani jiné podobné "vychytávky". Prostě poctivá svačina z ořechů, ovoce a cereálií ve vyváženém poměru. Protože spojením správných surovin lze vytvořit produkt, který bude podporovat zdraví a zároveň přinášet potěšení.

A tak stále hledáme zajímavé suroviny a vytváříme z nich produkty, které naplní známou Hippokratovu myšlenku.

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“

Zdroj: Natural Bars, s.r.o.

Ale dobrý pocit může mít mnohem širší rozsah. Pomozte nám snížit spotřebu palmového oleje tím, že si budete vybírat potraviny, které tento olej neobsahují.

Palmový olej jíme v mnoha běžných potravinách, aniž bychom o tom věděli. A tím přispíváme k ničení tropických pralesů. Plantážím palmy olejné, z níž se olej získává, padají za oběť poslední tropické pralesy především v Indonésii a postupně i v Africe a Jižní Americe.

V pořadu A DOST byla naše tyčinka vyhodnocena jako nejlepší. Test  poukazuje převážně na kvalitu složení, bezpečnost výrobku a dobrý poměr ceny a kvality.

Nápovědu najdete na https://www.nutricnitycinky.cz/,
více informací zde https://naturalbars.cz/

Zdroj: Natural Bars, s.r.o.Ze všech správných odpovědí vylosujeme 5 výherců, kteří obdrží balíček zdravých svačinek na cesty v hodnotě 1 618 Kč.

Zdroj: Natural Bars, s.r.o.