Značka OTHERM patří mezi nejsilnější tradiční tuzemské výrobce oken a dveří. Ikdyž pochází z jihu Čech, dnes má úspěšnou obchodní síť po celé republice. OTHERM vyrábí ve svých čtyřech specializovaných výrobních závodech v ČR okna a dveře ze všech materiálů. Značka OTHERM tak garantuje 100% jistotu původu svých oken a záruku přímo od výrobce.


Zdroj: Otherm

Plastová okna OTHERM jsou vyráběna v Husinci u Prachatic, největším a nejmodernějším závodě svého druhu v ČR. Hliníková okna pocházejí z výrobního závodu v Lázních Toušeň. Specializované závody na výrobu dřevěných a dřevohliníkových oken jsou ve Velkém Meziříčí a Zašové u Valašského Meziříčí, což je současně i největší závod na výrobu dřevěných oken u nás.

Základem spolehlivých oken je kvalitní materiál, precizní výroba a digitalizovaný systém řízení, díky tomu máme v OTHERMU vše pod kontrolou. Aby okna a dveře dobře a dlouho sloužila jsou nezbytné zkušenosti s návrhem konstrukce, odpovídající technické zázemí a profesionální montáž.Zdroj: OthermOTHERM nabízí okna a dveře do každé stavby, od novostaveb všech typů a konstrukcí, až po malé či rozsáhlé rekonstrukce. Ať už má stavebník jakékoliv materiálové preference, odborní partneři OTHERM navrhnou vždy chytré a zároveň ekonomické řešení na míru, které bude zohledňovat všechny požadavky a nároky kladené na okna.

OTHERM Plzeň_ hliníková okna v novostavběOTHERM Plzeň_denik-630hliníková okna v novostavběZdroj: Otherm

OTHERM to je chytré a ekonomické řešení nejen pro novostavby.

Více informací a nápověhu hledejte na www.otherm.cz

Ze všech správných dpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrají jeden ze tří balíčků dárkových předmětů OTHERM v celkové hodnotě cca 8 000 Kč.