Lázně Fénix poskytují širokou škálu služeb týkajících se péče o tělo, a to ve smyslu manuálních i speciálních přístrojových masáží a dalších procedur zaměřených na úlevu od bolestí, krásu, hubnutí i relaxaci. Pracujeme na bázi originálního konceptu, který nás značně odlišuje od konkurence. Jedná se zejména o přístup a vnímání potřeb lidského organismu. V naši nabídce zákazníci najdou specializované jednodruhové masáže i doplňkové přístrojové procedury zaměřené na zdraví, krásu a relaxaci. Naší specialitou jsou ovšem kombinované balíčky služeb, které jsou námi ověřenou letitou praxí doporučovány z důvodu komplexnosti a prokazatelně příznivějšího účinku na lidský organismus.

Zdroj: Lázně Fénix

Poznejte kouzlo dokonalé relaxace na místě, kde se o Vás postaráme od hlavy až k patě. Poskytneme Vám úlevu od bolestí, pomůžeme s dlouhodobými projevy nedostatku energie, zregenerujeme vaše tělo a pomůžeme s odstraněním celulitidy, hubnutím a tvarováním postavy. 

Pro dámy máme navíc v nabídce speciální balíčky na omlazení, redukci vrásek a neinvazivní liftingové terapie. A v případě, že by pánové chtěli mít také pleť jak ze žurnálu, nabídku zkrášlujících procedur nabídneme rádi i vám!

Nápovědu najdete na www.laznefenix.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 4 výherce, kteří obdrží dárkový poukaz do Lázní FÉNIX.