Na pobyt ve dvacátém hotelu sítě OREA budete ještě dlouho vzpomínat. Potěší vás široká nabídka služeb i jejich prvotřídní kvalita. Panorama nabízí 55 pohodlně vybavených pokojů, a to hned v několika kategoriích – vybrat si tak můžete přesně podle vašich preferencí.

Zdroj: OREA

Oblastí, na které si OREA zejména zakládá je gastronomie. Šéfkuchaři pracují jen s těmi nejčerstvějšími surovinami a připravují z nich výtečné lokální pokrmy v moderním pojetí. Bufetové snídaně jsou dokonce jedním z hlavních důvodů, proč se hosté do OREA hotelů vrací. A není se čemu divit, potěší vás nejen široký výběr snídaňových jídel, ale také výběrová káva připravena na všechny způsoby. Z hotelové restaurace budete zkrátka vždy odcházet nadmíru spokojení.

Zdroj: OREA

Pro dokonalý komfort a zážitek navštivte vnitřní bazén se slanou vodou, saunový svět či vířivku. Hýčkat se pak můžete nechat v masážním centru, kde se o vás postarají skuteční profesionálové. Děti naopak potěší minizoo s oslíky, která se nachází přímo v hotelovém atriu, nebo některý ze zábavných animačních programů s maskotem Liškou Eliškou. Ani v případě, kdy se do Panoramy vydáte za prací, nebudete zklamaní. Součástí hotelu jsou moderně vybavené konferenční sály a menší salonky pro širokou škálu firemních akcí, seminářů či konferencí s kapacitou až 370 osob. Samozřejmostí je bezplatné parkování a Wi-Fi připojení.

Zdroj: OREA

Na své si přijdete i pokud jste nadšenci aktivního odpočinku. Využít můžete venkovní hřiště, FIT park i outdoorové aktivity přímo v areálu hotelu. Skvělá lokace uprostřed Moravského krasu navíc nabízí nespočet možností na výlety po celý rok.

Zdroj: OREA

Historie na každém kroku

Blansko a jeho okolí uspokojí i milovníky historických památek. Renesanční zámek Blansko s muzeem můžete navštívit přímo ve městě. Z obce Nové Dvory se pak nenáročnou trasou dostanete ke zřícenině hradu Blansek z 15. století, vede k ní i Salmova alej blanenských osobností. Historii s pobytem v přírodě propojuje také naučná stezka Olomučany. Ta vás provede malebnou krajinou s výhledem na údolí Svitavy, přes několik studánek až k Čertovu hrádku, zřícenině ze 13. století.

Zdroj: OREA

Skryté pod povrchem, přesto dechberoucí 

V celé oblasti lze najít přes tisíc jeskyní. Punkevní jeskyně jsou bezesporu dominantou Moravského krasu. Přístupné jsou po celý rok a za každého počasí. Můžete se tak schovat před deštěm nebo naopak teplým počasím. Jeskyně na popularitě získaly také díky přístupu na dno Macochy, naší nejznámější a nejhlubší propasti. Hodinovou prohlídku jeskyní s průvodcem je lepší rezervovat online s předstihem, lístky bývají často i týdny dopředu vyprodané. Naopak Horní a Dolní můstek propasti Macochy je přístupný po celý rok zdarma a bez nutnosti objednání.

Ze všech správných odpovědí náhodně vylosujeme dva soutěžící, kteří vyhrají dárkový poukaz v hodnotě 2 500 Kč na pobyt v hotelech sítě OREA Hotels & Resorts.

Správnou odpověď naleznete na webových stránkách www.orea.cz.