Pivovar LUCKY BASTARD má počátky zrodu v roce 2013. Pyšní se mimo jiné oceněním za designové logo, které zaujme na první pohled. LUCKY BASTARD je prvním pivovarem od roku 1884, který v českých zemích začal kvasit svoji produkci pouze svrchně. Myšlenka tehdejšího zakladatele byla jasná. Vařit svrchně kvašená piva bez kompromisů. Pivo, které nebudete pít na objem, ale pivo, na kterém si především pochutnáte a budete je spíš než jako nápoj vnímat jako lahůdku. V pivech od LUCKY BASTARDA nehledejte žádné extrakty nebo koncentráty, vše je čistě přírodní. V přirozené podobě je i pivo, které dostanete v sudech, lahvích a nově i v plechovkách -- nepasterované a nefiltrované s podílem živých kvasnic.


Zdroj: Czech Craft Beers, a.s.

Pivo od Lucky Bastarda je určené pro opravdové fajnšmekry, kteří si na pivě rádi pochutnají a dokáží vnímat rozmanitost chutí a aromat použitých chmelů. Svoji základnu stálých piv rádi oživují různými speciály. Ať už jsou to ovocná piva nebo bylinná, rozmanitost je opravdu široká. Veškerý sortiment můžete najít na e-shopu pivovaru pod stránkou www.zitpivo.cz, kde si také můžete zakoupit pivko ve výhodných degustačních sadách a být také tak trochu LUCKY BASTARD.

Zdroj: Czech Craft Beers, a.s.Pivovar LUCKY BASTARD najdete v Brně v okrajové části města - Medlánky. Můžete se tam zajet podívat. V rámci prohlídky pivovaru ochutnáte pivka přímo z tanku a doprovázet Vás bude vrchní sládek pivovaru s odborným výkladem. Exkurzi si můžete zarezervovat přes stránky pivovaru www.lucky-bastard.cz.
Zdroj: Czech Craft Beers, a.s.

A co víc? Pod značkou Lucky Bastard můžete najít i pivní kosmetiku pro muže. Nechybí parfém, který opravdu krásně voní, a ne jedna slečna se za takovým voňavým LUCKY BASTARDEM otočí.

My pivem žijeme, budete žít pivo s námi?

Nápovědu najdete na www.zitpivo.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrávají tři degustační sady 12ti kusů pivních lahví LUCKY BASTARD s kosmetickým balíčkem v hodnotě 2 200 Kč.