Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik plastu a obalového materiálu se každoročně vyprodukuje na celém světě? Pokud chcete něco změnit, není potřeba hned obrátit celý svůj životní styl naruby. Každý krok se počítá. Začněte třeba ve sprše. Značka Yves Rocher už před časem uvedla na trh dnes již ikonické Koncentrované sprchové gely s inovativním složením a patentovanou strukturou.

Zdroj: Yves Rocher

Flakon plný inovací a lásky k planetě
Koncentrovaný sprchový gel je čtyřikrát koncentrovanější než běžný sprchový gel, tudíž se při jeho výrobě spotřebuje o polovinu méně plastů. Má mycí bázi 100% rostlinného původu, snadno biologicky odbouratelné složení a praktický uzávěr s membránou, který zaručí přesné dávkování. Jedno stlačení rovná se jedna kapka rovná se jedna koupel.

Myjte si vlasy ekologicky
Ani při mytí vlasů nemusíte rezignovat na ochranu životního prostředí. Jak dopřát vlasům to nejlepší a zároveň chránit planetu? Vyzkoušejte novinku Yves Rocher – tuhé šampony, které jsou baleny pouze v papírové krabičce. Jejich používáním se mytí vlasů stane rutinou plnou krásy i závazku vůči přírodě.

Zdroj: Yves Rocher

Ať už zvolíte Tuhý šampon pro jemné mytí, který dodává optimální péči rychle se mastícím vlasům, Vyživující šampon pro suché vlasy bez života nebo Tuhý šampon pro lesklé vlasy, nikdy nesáhnete vedle. Vaše vlasy budou díky olejům z heřmánku, měsíčku a slunečnice vyživené od kořínků ke konečkům, budou hydratované, hebké a lesklé.

Zdroj: Yves Rocher

Nejlepší na používání těchto produktů je, že za každý zakoupený Koncentrovaný sprchový gel, Koncentrovaný šampon a jakýkoli Tuhý šampon vysadí Nadace Yves Rocher jeden nový strom. Takže například když darujete vybrané produkty jako dárek, dáváte tím zároveň také strom vysazený v lesích po celém světě.

Zdroj: Yves RocherNápovědu hledejte na www.yves-rocher.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří vyhrávají balíček ikonických Koncentrovaných sprchových gelů a nových Tuhých šamponů s pouzdrem od Yves Rocher v hodnotě 1 044 Kč.