Majitel společnosti EFKO Miroslav Kotík uvádí: „V roce 2010 jsme vzkřísili legendární figurky Igráčků a znovu je ve zmodernizované podobě vrátili na trh. Igráček si ale přál jezdit v pořádných autech. Oslovili jsme tedy známého českého designéra Miloše Hábu a ve spolupráci s ním vytvořili unikátní koncept autíček a traktorů s vyměnitelnými nástavbami a příslušenstvím. Vycházeli jsme z toho, že děti baví hračky přetvářet. Zároveň jsme ale chtěli, aby si jejich prostřednictvím procvičovaly ručičky a zdokonalovaly tak svoji jemnou motoriku. Nemělo jít o obyčejná autíčka na písek. Proto jsme pro výrobu zvolili sice dražší, ale kvalitnější plast (ABS), aby hračka pěkně vypadala a zároveň měla dlouhou životnost a mohly ji po sobě dědit třeba sourozenci.“

Autíčka MultiGO disponují zajímavým systémem výměny nástaveb, který dětem umožňuje jednoduchým pohybem přetvořit náklaďák na jeřáb, bagr na cisternu a podobně. Tato zábavná a zároveň přínosná inovace českého výrobce zaujala i odbornou porotu veletrhu FOR TOYS a udělila tak autům MultiGO ocenění GRAND PRIX. Vyměnitelné nástavby jsou buď součástí setů nebo je lze zakoupit zvlášť.

Zdroj: Youtube

„Jednotlivá balení MultiGO mají různou velikost a tematické zaměření. Například stavební firmu, hasiče, technické služby nebo farmářskou techniku. Sety určené pro děti od 3 let jsme navíc doplnili i postavičkami Igráčka. Děti tak mají k dispozici celý herní komplet, se kterým se mohou třeba učit třídit odpad. Mám radost, že nám píší zákazníci a oceňují promyšlenou poctivou konstrukci výrobku, která vydrží i hrubší zacházení. Dali jsme si s návrhem forem, výběrem materiálu a provedením opravdu záležet. Celkovou pevnost aut kromě silnějších stěn ještě podporují kovové osičky, které mají v průměru téměř čtyři milimetry“, dodává vývojářka firmy EFKO Ing. Lenka Flídrová.

Chcete-li se stát šťastným výhercem velkého koše hraček vyráběných na Vysočině za více než 5 000 Kč, zúčastněte se naší soutěže!

Nápovědu najdete na ZDE.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně jednoho výherce, který vyhrává Igráčky a česká autíčka s oceněním GRAND PRIX v hodnotě 5.068 Kč.

Zdroj: EFKO - karton, s.r.o.Výhra obsahuje: MultiGO Build set, MultiGO Fire set, IGRÁČEK HANDY - Nádraží s výpravčím a doplňky, IGRÁČEK Vozidlo silniční údržby s cestářem, IGRÁČEK Poštovní auto s pošťákem, IGRÁČEK Auto se zahradnicí, IGRÁČEK Trio - Princezna, rytíř a bílý kůň, IGRÁČEK Závodník s motokárou, MultiGO Farm set, MultiGO Build - cisterna, IGRÁČEK Trio - Farma, MULTIGO Build - jeřáb, MULTIGO Trio - Policie, IGRÁČEK Perníková chaloupka - kreativní set s pohádkou.