(Ne)únavná zábava pro děti i dospělé

Je tolik zážitků, které na vás na Lipně čekají! Spousta zábavy u vody, ve vrcholcích stromů i v dobrodružném stínu lesa. Mnohá tajemství přírody a jejích obyvatel je možné poodkrýt v Království lesa – velkém lesním hřišti, kde se děti nejen dostatečně vyřádí na obřích trampolínách, prolézačkách Hradní stezky lesních zvířat, ale třeba se i na malou chvíli ztratí v Bludišti loupežníka Godoše.

Z Království lesa je na dohled majestátní věž bezbariérové Stezky korunami stromů. Z ní je krásný výhled na jezero, okolní Šumavu, a při dobré viditelnosti až na vrcholky Alp vzdálené 200 kilometrů. Při procházce do korun stromů potkáte adrenalinové zastávky, na kterých vyzkoušíte balanc i odvahu. Po celou cestu vás bude doprovázet zábavná a vzdělávací Ptačí stezka. Cestu zpátky z vrcholků stromů na pevnou zem si můžete zkrátit 52 metrů dlouhým toboganem.

Zdroj: Lipno FotobankaPůjčovny pro lehčí kufry
Lipno v létě to jsou desítky kilometrů cyklotras, atraktivní a různě náročné turistické trasy, koupání, plachtění, koloběžky i inline brusle a mnoho zajímavých sportovních, kulturních a zábavních akcí. Aby vaše kufry byly při cestě na Lipno co nejlehčí, můžete si na Lipně veškerou potřebnou výbavu zapůjčit. K dispozici jsou moderně vybavené půjčovny s kvalifikovaným a ochotným personálem. Pro ty, kteří raději, než pohodovou projížďku kolem jezera volí klopené zatáčky, skoky a terénní vlny, jsou připraveny dvě různě obtížné trasy Bikeparku a rodinná cyklostrasa Floutrejl.

Hotel, kemp, apartmán. Ubytování podle vašeho vkusu
Strávit noc pod širým nebem nebo v komfortu nového hotelu? Záleží na vašem vkusu či náladě.. Camping Lipno Modřín  je kemp s moderním zázemím, vybavený vším, co je třeba. Animační programy s lišákem Foxem baví děti od neděle do pátku, a to hned od rána, kdy se děti protáhnou oblíbenou lišákovou rozcvičkou.

Letošní novinkou lipenského areálu je zcela nový kongresový hotel Element s restaurací Stodola, jejíž kuchyně pod vedením špičkového šéfkuchaře Michala Hrudy nabídne moderní jihočeskou kuchyni. Milovníci dobré kávy a zákusků jistě ocení zbrusu novou cukrárnu s lahůdkami od věhlasného cukráře.

Nápovědu hledejte na www.lipno.info

Vyhrává 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90., 100., 110., 120., 130., 140., 150., 160., 170., 180., 190., 200. správná odpověď