Bolavé klouby, vazy a šlachy. Bolesti, které se objevují i při běžném pohybu, umí znepříjemnit každodenní život. A trápí lidi bez rozdílu věku a pohlaví.

Dobrou zprávou je, že problémům s klouby se dá předcházet. Čeští vědci vyvinuli Geloren Active pro lidi, kterým není lhostejné jejich zdraví a kondice a racionálně nahlížejí na složení doplňků stravy, které si vyberou. Výzkumníci společnosti Contipro přišli s produktem tvořeným všemi důležitými látkami, které klouby správně vyživují.

Zdroj: Contipro a.s.

Nejdůležitější z nich je kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová má po desetiletích zkoumání a vývoje různorodé využití. Hydratuje pokožku a snižuje hloubku vrásek, používá se na hojení ran a proti popáleninám a důležitou práci odvádí při organizaci a stavbě tělesných tkání. V našem těle se nachází přirozeně. Zároveň je kyselina hyaluronová důležitým „mazivem“, díky kterému klouby fungují správně.
Zdroj: Contipro a.s.
Věkem se jeho tvorba snižuje, po šedesátém roce života ho máme dokonce pouze deset procent z původního množství. Pro prevenci opotřebovávání kloubů je proto důležité kyselinu hyaluronovou doplňovat.
Geloren Active obsahuje i další látky, které společnými silami tvoří z Gelorenu opravdu komplexní kloubní výživu. Najdeme zde želatinu, hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát vepřového původu a vitamín C.
Kombinací všech zmíněných látek vzniká dokonalý mix, který udrží ve formě prakticky všechny.

Zdroj: Contipro Společnost Contipro je česká farmaceutická a kosmetická společnost s tradicí od roku 1990, která patří mezi světové lídry ve výrobě a výzkumu kyseliny hyaluronové.

Nápovědu hledejte na www.contiproshop.cz/geloren-active

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří vyhrávají jeden z pěti balíčků kloubní výživy pro lidi Geloren Active. Každý balíček obsahuje 3 balení kloubní výživy.