Velká kuchařka šéfkuchařů nejlepších restaurací přináší nadšencům, domácím kuchařům a sběratelům kuchařských knih recepty pokrmů nabízených v aktuálně nejlepších restauracích v Česku

Ve spolupráci s nejlepšími restauracemi oceněnými Zlatými lvy jsme sepsali Velkou kuchařku šéfkuchařů nejlepších restaurací. Šéfkuchaři vybrali ty nejchutnější a nejžádanější pokrmy na menu svých restaurací a podělili se o ně s námi. Vy si tak můžete vybraný recept uvařit doma a potom se vydat do restaurace, ochutnat „originál“ a zjistit, jak se vám to doma povedlo. 

Na kuchařce spolupracovalo celkem 48 šéfkuchařů z restaurací s různým zaměřením po celé naší republice. Na 408 stranách najdete 144 lákavých receptů v podobě tříchodových menu. Každý recept je srozumitelně popsán a u každého také najdete krásnou fotografii jako inspiraci jak si pokrm nápaditě naservírovat.

Nakladatelství TopLife Czech představuje výběr restaurací oceněných prestižními gastronomickými Zlatými lvy. Zkušení a cenami ověnčení šéfkuchaři se v knize se čtenáři dělí o svůj um a inspirace.

Jde o další z počinů nakladatelství pořádajícího již více než deset let projekt gastronomických Zlatých lvů s ročenkou Nejlepší restaurace a další přírůstek do řady tištěných Velkých kuchařek.

K dostání na webu nakladatelství www.toplifeczech.cz a u všech dobrých knihkupců. Doporučená MOC 990 Kč.

Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherkyň/ výherců, kteří se mohou těšit na knihu Velká kuchařka šéfkuchařů nejlepších restaurací.