BEZ OBILOVIN A VYSOKÝ PODÍL MASA – PROČ TO KRMIVO STEJNĚ VAŠEMU PSU NESEDNE?
Snad každý majitel psa chce svému čtyřnohému parťákovi dopřát to nejlepší. Ale jak vybrat v nepřeberném množství marketingových sloganů to, co mu skutečně sedne? Naučili jste se číst složení, ale stejně to vašemu psovi nesedlo? V čem je háček?

Prémiová nebo superprémiová krmiva? Kdo se v tom má vyznat?
Bohužel v České republice neexistuje žádná legislativa, která by určovala zařazení krmiv do kvalitativních kategorií. Výrobce granulí si může krmivo zařadit do jaké kategorie on sám chce. Chovatel by měl tedy vždy soudit podle konkrétní značky a vždy a pouze podle složení krmiva. Prémiová krmiva jsou nejrozšířenějším typem krmiv a setkali jste se s tím jistě již mnohokrát.

Předpokládá se, že se toto označení granulí může pochlubit obsahem veškerých živin, vitamínů a minerálů, které váš chlupatý mazlík pro svůj život potřebuje. Ovšem jedná se o granule pro skutečně zdravé psy bez zvláštních výživových nároků. Zde platí, že je spíše příjemnější cena. Veterináři takováto krmiva většinou nedoporučují psům, kteří mají alergii či citlivé bříško.

Narozdíl superprémiová krmiva jsou ta, která jsou dělaná skutečně dle potřeb vašeho pejska. Můžete je s klidným srdcem podat pejskovi s citlivým zažíváním. Složení bývá skutečně funkční a měli by zajistit vitalitu a zdraví pro vašeho parťáka. Ačkoliv jsou cenově dražší, neplatíte zde za granuli samotnou, ale za množství živin, který váš pes získá, nebudete mu muset dávat takové množství, jako u méně kvalitních, aby byl najedený a navíc, to, co byste na krmivu ušetřili, pak můžete zaplatit u veterináře v případě zdravotních komplikací.
.. vzorky na vyzkoušení a tištěný katalog zdarma.. vzorky na vyzkoušení a tištěný katalog zdarmaZdroj: KONY trade, s.r.o.

Krmiva bez obilovin jako řešení?
Bez obilná krmiva jsou velkým trendem poslední doby, ovšem už se ví, že pes není striktní masožravec. Nenechte se napálit. Obiloviny nejsou pro psa toxické. Bezlepková krmiva jsou vhodná, stejně jako u lidí, pro psy, kteří mají alergie či zdravotní komplikace. Naopak pro ostatní to může být skvělým zdrojem vlákniny, která napomáhá trávicímu traktu.
Dalším zdrojem vlákniny může být rýže či brambory. Ovšem tyto brambory jsou speciálně zpracované, aby byly zbavené škrobu, tím nezatěžují organismus psa, naopak podporují trávení.

Je tam hodně masa, ale mému psovi to stále nedělá dobře, co je špatně?
Mnoho chovatelů se naučilo hodnotit kvalitu krmiv podle množství masa, které obsahují. “Zde je důležité vzít potaz věk psa a případný zdravotní stav,” říká pan Konečný, distributor krmiv Husse v České republice, “například jak pes stárne již tolik bílkovin není schopen zpracovat, pokud máte doma seniora, velkým množstvím masa mu dobře neuděláte. V Husse si uvědomujeme, že každý pes je jedinečný, někomu sedne to a druhému ono, proto nabízíme tzv. krmiva na míru. Pro každé onemocnění, kterým váš pes může procházet, pro každý věk i pro každý životní styl, jaký váš psí kámoš vede, máme speciální krmiva uzpůsobená jeho potřebám. Můžete se buď podívat na náš e-shop, poptat se v našem showroomu nebo nám napsat. Když nám vašeho pejska popíšete jsme schopni mu podle toho vybrat krmivo, které mu skutečně sedne.” pokračuje pan Konečný.

O Husse
Husse je švédský výrobce vysoce kvalitních granulovaných a konzervovaných krmiv, kosmetiky, výživových doplňků a pochoutek pro psy a kočky. Ve Švédsku se jedná o rodinnou firmu, a to samé platí i pro českého distributora. Mají již 34letou tradici a díky tomu mohou nabídnout skutečné časem ověřené funkční krmivo, které dnes distribuují v 50 zemích celého světa. O to, že jde o značku skutečně úspěšnou se můžete podívat v krátkém videu.
Husse – značka roku 2019/2020 v oblasti krmiv.
To, že jsme světovou značkou roku v oblasti krmiv už možná víte. Nyní se můžete podívat i na video z předávání cen, ať víte, proč jsou krmiva Husse pro psy a kočky na míru tak unikátní.

Krmiva Husse byla vyvinuta se speciální péčí veterinářů a odborníků na výživu. Obsahují pouze nejkvalitnější suroviny, které se promítají do zdraví a skvělé kondice Vašeho psa. Unikátní výrobní proces zachovává všechny výživové hodnoty použitých surovin. Výrobní proces Husse je založen na tradičních skandinávských recepturách.Zdroj: KONY trade, s.r.o.
.. profesionální obsluha
Husse není jen výrobek, je to hlavně obsluha – dovoz krmiv zákazníkovi. Franšízanti – distributoři Husse jsou milovníci zvířat, kteří pomohou vybrat správné krmivo pro Vašeho psa a kočku v závislosti na jejich věku, plemeni nebo hmotnosti. S naší službou už nemusíte nosit těžké pytle s krmivem, nebo trávit čas nákupy v tradičních obchodech. Stačí jen zadat objednávku a distributor Husse se s Vámi dohodne na čase dodání objednávky a způsobu platby.
.. bezplatný dovoz
V oblasti, kde máme zastoupení, Vám objednávku doručí lokální distributor.
V oblasti, kde nemáme zastoupení Vám objednávku doručí kurýrní služba PPL do 24 hodin na naše náklady.

Navštivte některou z našich vzorkových prodejen.
Zdroj: KONY trade, s.r.o.

Nebo si najděte svého lokálního distributora Husse.
Váš lokální distributor vám pomůže vybrat nejlepší variantu pro vašeho psa či kočku a vzorky Vám doručí i s tištěným katalogem. 

Nápovědu hledejte na www.husse.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrávají krmivo pro domácí mazlíčky dle vlastního výběru švédské superprémiové kvality od značky HUSSE v celkové ceně 5 100 Kč.