Skiareál Křemešník je přímo u hotelu a lyžovat můžete každý den od 9 do 20 hodin. Vašim dětem se budou věnovat naši profesionální instruktoři v lyžařské a snowboardové škole. Dostatek sněhu zajištují sněžná děla a lyžařský areál upravujeme každý den rolbou.

Náš hotel Vám poskytne kvalitní servis jak v oblasti ubytování, tak i stravování. Křemešník je klidné místo, kde můžete také běžkovat, sáňkovat a odpočinout si při procházkách v okolí hotelu po vyznačených stezkách.

Zdroj: Křemešnický hotel s.r.o.

Můžete se napít ze zázračné a stříbrné studánky. Křemešník je ideální místo pro Vaši relaxaci. Hotel Křemešník je v provozu celoročně.

Restaurace s terasou nabízi široký sortiment nápojů a jídel. Kapacita hotelu je 60 lůžek. U nás můžete uspořádat školení, sportovní soustředění, svatební hostinu a rodinnou oslavu.

Zdroj: Křemešnický hotel s.r.o.

Na své si zde přijdou turisté, cyklisté, houbaři a rodiny s dětmi. Děti se mohou vyřádit na lanových parcích a v adrenalinovém centru. Křemešník je poutní místo s kostelem Nejsvětější Trojice, naučnou stezkou, která Vás seznámí s krásným okolím. Z rozhledny Pípalka u hotelu uvidíte Sněžku i alpské vrcholky, hrad Lipnici a Blaník.

Nápovědu a více informací najdete na www.hotelkremesnik.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 1 výherce, který se může těšit na 4 denní pobyt s polopenzí pro 2 osoby s neomezeným skipasem v Poutním hotelu Křemešník v hodnotě 8.008 Kč.