Filozofií hotelu & restaurace je vytvořit příjemné místo pro setkávání lidí. Záleží nám na každém detailu. Naše pestrá nabídka dokáže uspokojit širokou škálu klientů. Náš personál se postará o veškeré potřeby a přání našich hostů k maximální spokojenosti. U nás si každý přijde na své.

Zdroj: Jaroslava Štochlová Resort Brdy

Kromě klasických pobytů nabízíme také jedinečné pobytové balíčky, kterými můžete obdarovat např. své blízké. Rádi pro Vás připravíme také firemní školení, teambuilding nebo oslavu. V případě, že plánujete svůj velký svatební den, je náš resort ideální volbou. Naše svatební koordinátorka promění Váš den v nezapomenutelný okamžik. 

Resort brdy je také díky svému sportovnímu vybavení ideálním místem pro sportovní soustředění napříč nejrůznějšími sportovními odvětvími. Je vyhledávaným místem fotbalistů, hokejistů, hráčů tenisu či paintballu.

TO NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ UBYTOVÁNÍ V BRDECH ZÍSKÁTE U NÁS

Resort Brdy poskytuje kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí malebného městečka Mýto, které je idylicky posazeno mezi pahorky severního okraje Brd, a nabízí spoustu outdoorových aktivit. Kapacita hotelu je 65 lůžek ve 24 pokojích. Útulnost, pohodlí, nekuřácké prostředí a laskavá péče o hosty je u nás v Resortu Brdy samozřejmostí. Na přání můžeme připravit ovoce na pokoj, kytici jako dárek a jiné.

POKOJE STANDARD (1-2 osoby)
V případě ubytování na kratší dobu, jistě oceníte příjemné ubytování za příznivou cenu. I v našich nejmenších pokojích najdete vše, co ke svému pohodlí potřebujete. Postel o rozměrech 160 x 200 cm, koupelnu s WC a sprchou, fénem a toaletními potřebami. Velikost těchto pokojů je od 16 m2.

Pokoj StandardPokoj StandardZdroj: Resort Brdy

POKOJE ELEGANT (1-2 osoby + přistýlka)
Více prostoru, více pohodlí. To jsou pokoje Elegant. Vzdušné a prostorné dvoulůžkové pokoje s rozkládací sedačkou, pohodlnou postelí o rozměrech 180 x 200 cm, koupelnou s WC a sprchou, fénem a toaletními potřebami. Možnost dětské postýlky nebo přistýlky Minimální velikost pokojů Elegant je 18 m2.

Pokoj ElegantPokoj ElegantZdroj: Resort Brdy

LUXUSNÍ TŘÍPOKOJOVÝ APARTMÁN (1-4 osoby + přistýlka)
Pro ty, kteří si chtějí dopřát luxus v podobě vlastního vstupu, dvou ložnic a naprostého soukromí.

Třípokojový apartmán s vlastním vchodemTřípokojový apartmán s vlastním vchodemZdroj: Resort Brdy
Luxusní třípokojové apartmá pro náročné klienty s vlastním vstupem, ve kterém máte sami pro sebe 44 m2. Plně vybavená kuchyně, dvě ložnice s manželskou postelí o rozměrech 180 x 200 cm, koupelna s WC a sprcha, fénem a toaletními potřebami.

Koupelna apartmánuKoupelna apartmánuZdroj: Resort Brdy

PODBRDSKÁ RESTAURACE
U nás v Resortu Brdy dobře víme, jak výrazný dojem z celého pobytu ve vás zanechá návštěva naší Podbrdské restaurace, a proto příprava skvělého jídla je pro nás potěšením.

Jsme moderní restaurace, která kombinuje dřevěné prvky s moderním designem. Můžeme Vám tak nabídnout příjemné prostředí pro posezení s přáteli, romantickou večeři, obchodním jednání, oslavy narozenin, svatby a jiné akce tohoto typu. V kombinaci s výtečným jídlem bude Vaše návštěva u nás dokonalá.

Ingredience pro naše menu vybíráme pečlivě a zakládáme si na jejich kvalitě.  Díky spolupráci s místními dodavateli, máme jistotu, že jsou suroviny na Vašem talíři vždy čerstvé.
Potěšte své chuťové buňky a dopřejte si výborné jídlo z naší restaurace. Naše speciality Vám nabídnou nejen chuťový, ale i vizuální zážitek.
Rezervujte si stůl na telefonním čísle:  +420 602 306 189.

CATERING
Resort Brdy vám nabízí cateringové služby vysoké kvality. Připravíme Vám akci přesně podle vašich přání, chutí a představ. Není pro nás problém přijet se všemi čerstvými surovinami přímo k Vám. Ať už se jedná o oslavu, večírek nebo větší společenské akce. Jsme tu pro Vás.

ZAHRADY & TERASY
V teplých měsících si můžete plně vychutnat místní přírodu z našich několika teras a zahrad s úchvatnou zelení všude kolem. Po náročném dni jistě oceníte oázu klidu s drinkem či šálkem dobré kávy. Na jedné z teras je umístěn relaxační bazén s lehátky. V létě se terasy stávají centrem společenských akcí s hudbou a vybranými gastronomickými pokrmy.

  • Terasa u Podbrdské restaurace
  • Zahrada u Podbrdské restaurace
  • Terasa s bazénem hotelu
  • Terasa u školicí místnosti
  • Zahrada u bazénu

ALTÁN S UDÍRNOU A GRILEM
Letní večery jsou neodmyslitelně spjaty s grilováním.  A jak si nejlépe užít chvíle setkání s přáteli či rodinou? Přece servírováním lahodných steaků! Resort Brdy si pro vás připravil unikátního průvodce, se kterým se stanete králem či královnou Vaší grilovačky. Naložíme Vám masa, připravíme zeleninu a předudíme maso. Vy sklidíte úsměv Vašich přátel či kolegů. Nebo naopak. Kompletně se o vše postaráme a náš kuchař udělá show přímo před Vámi. 

Kontakt:
RESORT BRDY, Nádražní 536, 338 05 Mýto
www.resortbrdy.cz;  email: info@resortbrdy.cz
Telefonický kontakt: Hotel: | Restaurace: +420 602 306 189.

Nápovědu najdete na https://www.resortbrdy.cz/relax

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který se může těšit na pobytový balíček v hodnotě 6 500,- Kč, obsahující dvě noci pro dvě osoby v pokoji ELEGANT se snídaní, 2 hodiny privátní sauny a poukaz v hodnotě 2 000,- Kč na jakoukoliv službu v Resortu brdy nebo v Podbrdské restauraci.