Porcelánová manufaktura Rudolf Kämpf, známá svou dlouhou tradicí a vysokou kvalitou, představuje kolekci porcelánu s názvem NatureLine. Tato kolekce spojuje inspiraci přírodou, ruční výrobu a moderní technologie. Oceníte ji nejen při slavnostních příležitostech, ale i při každodenním použití.

Kolekce NatureLine je součástí řady Leander Fresh, která se vyznačuje tradičním karlovarským porcelánem přizpůsobeným potřebám moderních domácností. Porcelán NatureLine má jemný odstín slonové kosti a je zdoben dekory inspirovanými přírodou. Každý kus je pečlivě ručně vyroben a prochází přísnou kontrolou kvality, aby splňoval nejvyšší standardy.

RoseLine - Rudolf KämpfRoseLine - Rudolf KämpfZdroj: G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o.

Manufaktura Rudolf Kämpf v Loučkách u Karlových Varů, kde se kolekce vyrábí, má bohatou historii sahající až do roku 1907. Od té doby si získala pevné postavení na trhu díky své nekompromisní kvalitě a tradičním výrobním postupům. Dnes pokračuje ve své tradici, ale zároveň inovuje a přináší nové trendy do světa porcelánu.

Kolekce NatureLine je ideální pro ty, kteří si chtějí dopřát luxusní a zároveň praktický porcelán. Je vhodná pro každodenní použití i pro zvláštní příležitosti. Přírodní dekory a jemný odstín slonové kosti dodají vašemu stolu eleganci a jedinečný šarm.

Porcelánové kolekce najde na našem eshopu: www.leander.cz

Nápovědu najdete na https://rudolfkampf.cz/cs/

NatureLine - Rudolf KämpfNatureLine - Rudolf KämpfZdroj: G. Benedikt Karlovy Vary s.r.o.

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na porcelán z kolekce NatureLine od porcelánové manufaktury Rudolf Kämpf v celkové hodnotě 5.050,- Kč.