Nejen lidé se potýkají s kloubními obtížemi. Úplně stejným problémům s pohybovým aparátem čelí také pejskové všech plemen a velikostí. Také oni cítí bolesti, které se objevují i při běžném pohybu a umí znepříjemnit každodenní život.
Dobrou zprávou je, že problémům s klouby se dá předcházet. Čeští vědci vyvinuli Geloren DOG, který se podává ve formě želatinového pamlsku například jako odměna při výcviku. Toto jednoduché dávkování v závislosti na velikosti zvířete usnadňuje chovateli péči o zdraví svého parťáka. Výzkumníci společnosti Contipro přišli s produktem tvořeným všemi důležitými látkami, které klouby správně vyživují.

Nejdůležitější z nich je kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová má po desetiletích zkoumání a vývoje různorodé využití. U lidí se používá při péči o pokožku, na hojení ran, proti popáleninám i při léčbě kloubních nemocí, protože odvádí důležitou práci při organizaci a stavbě tělesných tkání. V těle zvířat i lidí se nachází přirozeně. Zároveň je kyselina hyaluronová důležitým mazivem, díky němuž se snižuje tření v kloubech. Věkem se tvorba této důležité látky snižuje, proto je pro prevenci opotřebování kloubů důležité kyselinu hyaluronovou doplňovat. Psi díky tomu zůstávají aktivní i v seniorním věku.

Zdroj: Contipro a.s.

Geloren DOG obsahuje i další látky, které společnými silami tvoří z Gelorenu opravdu komplexní kloubní výživu. Najdeme zde želatinu, hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát a vitamín C. Geloren DOG se vyrábí ve dvou verzích - pro velké a pro malé psy. Společnost Contipro je malá česká farmaceutická společnost s tradicí od roku 1990, která patří mezi světové lídry ve výrobě a výzkumu kyseliny hyaluronové. Zasoutěžte si o tři z celkových patnácti balení Gelorenu DOG L-XL!

Zdroj: Contipro a.s.Nápovědu najdete ZDE.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří vyhrávají 3 balení Geloren pro psy v hodnotě 1.740 Kč.