V Parkhotelu Richmond 4*SUPERIOR najdete moderní bazénové a wellness centrum. Součástí bazénového centra je bazén o velikosti 9x4 m, s teplotou vody 29st. C, vířivka, Kneippův chodník, společná parní sauna a bazének s vřídelní vodou. Ve wellness centru, které přímo navazuje na bazénové centrum, se nachází dvě finské sauny oddělenně pro muže i ženy, společná bylinná sauna a solné tepidarium, ledová studna a infra-lavice.  Při zakoupení jakéhokoli pobytu je bazénové i wellness pro klienty hotelu zdarma.

Hosté Parkhotelu Richmond mají na výběr z mnoha typů pokojů od standartních přes pokoje s balkonem a i luxusní apartmá.

Parkhotel Richmond 4*SUPERIOR se pyšní historií starší než 170 let.

Historii Richmondu netvoří jen ověřitelná fakta. Jejím kořením jsou také legendy, historky a domněnky. Jedna z nich vypráví o tom, že na místě nynějšího Parkhotelu Richmond v 18. století přebýval poustevník, který se živil lesními plody, kozím mlékem a sýrem. Později na tomto místě byl kolem roku 1830 postaven mlýn, v němž si mohli lázeňští hosté zakoupit při svých toulkách skromné občerstvení. Z budovy mlýna později vznikla výletní kavárna Park Schönbrunn. Od konce 19. století až do roku 1925 ji vlastnil pan Anton Leger. Ten kavárnu v roce 1925 prodal hoteliérovi Aloisovi Kleinovi. Za utržené peníze prý pan Anton Leger koupil v Anglii továrnu na knoflíky a po několika letech zbankrotoval. Pan Alois Klein rozšířil a přestavěl starou kavárnu na hotel a přejmenoval jej na Richmond Park Hotel. Během několika let z něj učinil jeden z nejrenomovanějších podniků v Karlových Varech. V letech 1932 – 1933 nechal hotel radikálně přestavět a vybavit komfortním zařízením. Autorem projektu se stal německý architekt Paul Schafuss. Slavnostní otevření nového hotelu se konalo na zahájení sezóny dne 5. května 1933. V té době byl Richmond Park Hotel nejluxusnějším a technicky nejmodernějším hotelem v Karlových Varech.

Zdroj: Richmond a.s.

Parkhotel Richmond 4*SUPERIOR před druhou světovou válkou navštívila řada významných osobností z celého světa. Častými hosty zde byli příslušníci české šlechty, Lobkovicové, Štenberkové, Černínové, Schwarzenberkové a Nosticové. Ze známých továrníků to byl například pan Karel Škoda (Škoda Plzeň).

Nápovědu najdete na www.richmond.cz

Zdroj: Richmond a.s.Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrávají luxusní ubytování v Parkohotelu Richmond 4*SUPERIOR Karlovy Vary v celkové výši 11.600 Kč.

1. vylosovaný vyhrává: 2 noci (3 dny) Wellness s plnou penzí pro dvě osoby, pokoj Standard, plná penze, volný vstup do bazénového a wellness centra po celou dobu pobytu – víkendový pobyt.
2. vylosovaný vyhrává: 1 noc (2 dny) Wellness s plnou penzí pro dvě osoby pokoj Standard, plná penze, volný vstup do bazénového a wellness centra po celou dobu pobytu.
3. vylosovaný vyhrává: 1 x celodenní volný vstup do bazénového a wellness centra pro 2 osoby.

Zdroj: Richmond a.s.