Nechte úklid podlah na odborníkovi. Robotický vysavač CleanMate díky výkonnému sání a přídavnému mopu podlahy nejen automaticky vysaje, navíc je dle vašich potřeb také vytře. CleanMate je určen na úklid hladkých podlah i koberců. Veškeré nasbírané nečistoty nepustí ven z vysavače kvalitní HEPA filtr.  Při plánování úklidu si můžete vybrat, zda budete podlahy pouze vysávat nebo vysávat a vytírat najednou. Mop je při úklidu neustále dovlhčován ze zásobníku na vodu.

Zdroj: BLAKAR trading s.r.o.

Díky své nízké výšce CleanMate zajde pod většinu nábytku jako například postele, skříně a kuchyňskou linku a uklidí nashromážděný prach a nečistoty. Výhodou je plánovač úklidu, díky kterému můžete zvolit čas, kdy chcete, aby CleanMate uklízel.

CleanMate je česká značka a je zcela přizpůsoben českým zákazníkům. Hlasový průvodce oznamuje okamžitý stav robota, jeho nastavení i další informace v českém jazyce. CleanMate je možné snadno ovládat připojením k vašemu chytrému telefonu pomocí aplikace v českém jazyce.

Zdroj: BLAKAR trading s.r.o.

Každý soutěžící může využít slevový kód „DENIK“ a získat slevu 10% na nákup robotických vysavačů CleanMate a příslušenství na www.cleanmate.cz. Kód stačí zadat do pole Slevový kupón v košíku před odesláním objednávky. Slevu je možné uplatnit do 31.7.2023.

Zdroj: BLAKAR trading s.r.o.Více najdete na www.cleanmate.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherce, kteří se mohou těšit na voucher na nákup robotického vysavače a příslušenství na www.cleanmate.cz, každý v hodnotě 4 000 Kč.

Zdroj: BLAKAR trading s.r.o.