Každý čas od času potřebuje, jak se říká, vypnout. Vypnout starosti všedních dní, vypnout myšlenky na práci, vypnout všechny ty nutné domácí práce, zkrátka nemuset nic, ale moci téměř vše. Relaxovat, bavit se, užívat si volnočasové aktivity, nechat se hýčkat prvotřídním jídlem a komfortním ubytováním… A když to vše najdete zabalené v půvabné krajině České Sibiře, pak jste našli cestu na Ranch Jestřebice.

Zdroj: WIFCOM a.s.

Rozsáhlý areál ranče poskytuje veškeré služby pro víkendové odpočinky i dlouhodobé pobyty a dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak pro větší kolektiv, ať zájmové, sportovní nebo pracovní. K dispozici je ubytování přímo na ranči v penzionu s deseti pokoji a apartmány s celkovou kapacitou až 50 osob. Pro ty nejnáročnější je k dispozici velký, moderně zařízený srub s veškerým vybavením pro aktivní dovolenou. 

Ranch Jestřebice není jen pasivním poskytovatelem ubytování, ale nabízí i mnoho různých možností sportovního vyžití. Můžete si zajezdit na čtyřkolkách, vyřádit se na paintballu, vyzkoušet si práci s bagrem, nebo se naučit jezdit na amerických westernových koních. V okolí ranče najdete zajímavá místa pro pěší vycházky i cykloturistiku, pro děti je připraveno hřiště s prolézačkou a klouzačkou. 

Zdroj: WIFCOM a.s.Jaký by to byl odpočinek bez dobrého jídla? Zatímco směrem západním od penzionu jsou rozsáhlé pastviny s koňmi, ve směru opačném se nachází středisko Rancherské speciality z Jestřebic, které je, stejně jako ranč Jestřebice, součástí společnosti Wifcom a.s. "Vracíme poctivost tradičním uzeninám", to je mottem Rancherských specialit a na vlastní mlsný jazyk se přesvědčíte, že tomu tak skutečně je a to jak v restauraci v přízemí penzionu, tak třeba návštěvou zdejší podnikové prodejny.

 Po aktivně stráveném dni a dobrém jídle je ta správná chvíle sejít v penzionu několik schodů do luxusně vybaveného wellness centra se saunou a dvěma velkými vířivkami, nastavit si pro vás tu nejpříjemnější barvu a intenzitu osvětlení a pak již jen spokojeně relaxovat nebo si povídat s přáteli. 

Ve všech směrech je Ranch Jestřebice připraven nejen pro soukromé nebo firemní akce, ale také pro pořádání svateb a to s plným servisem po celý svatební den, od svatebního obřadu, přes slavnostní oběd až po odpolední a večerní zábavu s muzikou, tancem, ale i s grilováním. 

Aktivní odpočinek je odpočinkem nejlepším a navíc, v případě jestřebického ranče, i nadmíru zdravým. Ranč se nachází v krásné přírodě daleko od průmyslových oblastí velkých měst, což vaše plíce a srdce jistě ocení.

Nápovědu najdete na https://ranchjestrebice.cz/

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává voucher na ubytování na ranči Jestřebice v České Sibiři v hodnotě 5 100 Kč.