Česko, lokálnost, slow fashion, ruční výroba a srdce
To jsou esence, které spolu s kvalitními materiály a pečlivě vyvíjenými střihy souzní v každém kousku oblečení, co opustí dílnu Šijeme srdcem. Lokální česká značka si váží svých zákazníků, které familiérně nazývá “Srdcaři” a naslouchá jejich přání. Každý kousek látky je zde trpělivě, pečlivě a poctivě přetvořen v originální a funkční kus oblečení, který bude nejlepší podporou na cestě za dobrodružstvím, ať už  jde o dětskou výpravu, nebo důležitý pohovor či schůzku.

Funkčnost a styl
Značka Šijeme srdcem postavila svůj sortiment na funkčním softshell oblečení pro děti, kleré postupně doplnily volnočasové fashion kousky nejen v dětských, ale také v pánských a dámských velikostech. Funkční oblečení může být elegantní i estetické, a naopak fashion outfit dokáže potěšit pohodlností a praktičností. To mottem Šijeme srdcem. “Tvoříme nápaditou, originální a současně univerzálně nositelnou módu pro všechny příležitosti, při kterých chcete zazářit. Oblékáme děti, ženy i muže,” doplňuje Adriana Bodrog, zakladatelka firmy. Funkční i fashion oblečení Šijeme srdcem patří mezi špičku z hlediska materiálových parametrů i provedení.

Zdroj: Šijeme srdcem s.r.o.
Naši zákazníci - naše značka
Ani PR, ani reklama a marketing, ale zákazníci tvoří Šijeme srdcem. Vy, kteří nás ženete kupředu díky tomu, jak se Šijeme srdcem stalo vaší značkou, díky vašim ohlasům, spokojenosti, radosti, reakcím a konstruktivním nápadům. Děkujeme. Díky vám rosteme a kveteme již od roku 2012.
Táhneme za jednu nit :)
Tým Šijeme srdcem má čistě ženskou energii, a přesto, nebo možná právě proto, funguje jako dobře promazaný šicí stroj. I když občas některá z členek týmu musí být tak trochu chlap, aby byla udržena rovnováha.  Každá z žen Šijeme srdcem je osobitá individualita, která ráda projeví svůj názor. A tak to do sebe zapadá jako pevný zip, s cílem spojit loajální zákazníky, dělat radost a tvořit jedinečnou slow fashion módu s vizí, vášní a nadšením.

Nápovědu hledejte na www.sijemesrdcem.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří vyhrávají jeden z pěti voucherů v hodnotě 1 100 Kč na nákup zboží české značky Šijeme srdcem.