V Pasohlávkách najdete nejmodernější aquapark v České republice – 16 bazénů, 28 tobogánů, 30 saun a procedur ve Forum Romanum Wellness a Pálava Wellness a restaurace Imperium s bohatým výběrem jídel. Užijte si vodní radovánky v krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna. 

Aqualand Moravia je nejmodernějším aquaparkem s největším počtem zastřešených atrakcí v České republice. Aqualand Moravia vyslyšel přání zákazníků a zrealizoval na konc roku 2017 výstavbu dvou nových termálních bazénů s výhledem na Pálavu, které mají teplotu 37 stupňů Celsia! Bazény Romulus a Remus najdete ve venkovním geotermálním bazénu a můžete je využívat celoročně a užít si tak i v zimě nádherný výhled na zasněženou Pálavu. 

Jen 20 minut jízdy od Brna, na břehu Novomlýnských nádrží a na místě původních římských lázní, najdete 28 tobogánů, 16 bazénů, 30 saun a procedur. Mezi největší lákadla parku patří tobogány Abbys a Boomerango, které jsou raritou ve střední Evropě. Dále si zde můžete užít U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Nejdelší tobogán v České republice, nebo spíše vodní horská dráha, je dlouhý 242 metrů a své pasažéry před jízdou vždy nejprve automaticky zváží. To právě proto, aby je později vyvezl i do kopce. Startovat budete z nástupiště ve výšce zhruba odpovídající panelovému domu a čeká vás celkové převýšení 17 metrů. Celkem 5x během jízdy změníte směr vzhůru. Rodinný tobogán je v českých národních barvách a posádka jej může brázdit na dvoumístném raftu. Za hodinu stihne tobogán odbavit až 250 milovníků adrenalinu a svezou se na něm v doprovodu dospělých i děti.

Vznikl zde také vodní dětský svět, který nabízí dětem skluzavky, průlezky, vodotrysky a vodopády, vodní hrad a věž. Bazény v této části mají odlišnou hloubku, takže v nich mohou řádit děti různých věkových kategorií. Příjemnou zprávou pro rodiče je též prostor s občerstvením hned vedle dětského světa, takže rodiče mohou své ratolesti mít pod dohledem a u toho si užijí i vlastní relax. Vzniklo tak kvalitní zázemí pro rodiny s dětmi.

Nápovědu hledejte na : https://www.aqualand-moravia.cz/

Ze všech správných odpovědí náhodně vylosujeme dva výherce. Každý z nich obdrží dvě vstupenky do Aqualandu Moravia.