Mireille Mathieu se i se svojí kapelou připravuje na evropské koncertní turné Anniversary Tour, na kterém oslaví 60 let na hudební scéně. Všechny zakoupené vstupenky na přesunuté koncerty zůstávají platné. Fanoušci si poprvé užijí koncerty legendy francouzského šansonu i v Brně přímo na Výstavišti.

„Mireille Mathieu se rozhodla uspořádat velké koncertní turné Anniversary Tour v říjnu 2022, aby se sešla se svými fanoušky a společně oslavili výročí 60 let na hudební scéně,“ komentuje novou koncertní tour ředitel produkce pořadatelské agentury JVS GROUP, Petr Suchánek.

Nové termíny koncertu Mireille Mathieu a jejího doprovodného orchestru:
18. 10. 2022 NTC Bratislava, Slovensko
20. 10. 2022 BVV Brno, Česká republika
22. 10. 2022 Kongresové centrum Praha, Česká republika

Mireille Mathieu, která letos oslaví již 60 let na hudební scéně, bývá přirovnávána k pěveckým hvězdám jako je Paul Anka, Charles Aznavour, Tom Jones a další. Drobná Francouzka dobyla svět svými písněmi a šansony, kterých nahrála přes 1200 ve 12 jazycích. 200 milionů prodaných nosičů je krásným důkazem její obrovské popularity po celém světě.  Publikum snad nejvíc miluje její šansony Mon credo, Qu`elle est belle nebo Mon bel amour d`été, ve kterých Mireille Mathieu navazuje na tvorbu Edith Piaf, další neméně slavné Francouzky, která proslavila francouzský šanson již ve 40. a 50. letech 20.století. Právě šanson je esencí francouzského šarmu i temperamentu, který spolu s ikonickou ofinkou k madam Mathieu neodmyslitelně patří již 60 let. Toto významné výročí Mireille Mathieu oslaví společně se svými fanoušky na velké Anniversary tour, která se bude konat v říjnu 2022.

Ze všech správných odpovědí náhodně vylosujeme dva výherce. Každý z nich vyhraje dvě vstupenky na koncert Mireille Mathieu v Brně

Zdroj: JVS GROUP s.r.o.