Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na 5 světových kontinentech shlédlo neuvěřitelných 60 milionů diváků! Michael Flatley osobně a velmi přísně dohlíží na kvalitu pódiového zpracování, choreografii i na výběr samotných tanečníků.

K letošnímu roku připravil neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní evropské turné a zároveň inovovanou verzi své slavné show. Kromě nových kostýmů, skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu, který doplňuje několik klidnějších momentů představení, slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu, to vše pod názvem Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovations, tedy 25 let ovací ve stoje.

Jak jsme se i u nás na vlastní oči mnohokrát přesvědčili, takovými ovacemi, bouřlivým potleskem a rozzářenými úsměvy končí každé představení Lordů. Ti se do našich zemí vracejí již po třinácté a dosud je zde vřelým potleskem odměnilo přes 800 tisíc diváků!

Michael Flatley dál následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

Publikum se svého oblíbeného představení dočká v následujících termínech:

26.11. Brno 16:00 a 20:00
27.11. Bratislava
29.11. Karlovy Vary
30.11. Liberec
01.12. Pardubice
02.12. České Budějovice
03.12. Praha
04.12. Ostrava

Nápovědu najdete ZDE.

Ze všech správných odpovědí vybreme náhodně 2 výherce, kteří obdrží 2 vstupenky na libovolné představení taneční show LORD OF THE DANCE.