Jeho historie začíná již v roce 2001. Během více jak dvacetileté historie si vybudoval pevné místo mezi nejznámějšími českými festivaly. O tom také svědčí jeho členství ve festivalové asociaci FESTAS. 21. ročník bude zaměřen na multižánrový program s nabídkou hudebních vystoupení (pop, rock, hip pop, rap) včetně doprovodného programu pro děti. Letos vystoupí například Mirai, Rybičky 48, Traktor, Wohnout, Poletíme? Raego, Cirk La Putyka, Na Stojáka a spousta dalších.

Multižánrový festival nabídne celkem čtyři scény, na kterých kromě spousty hudebních skupin uvidí návštěvníci i divadelní a zábavná představení. Nedílnou součástí programu bude program pro děti, ve které se představí LolliPopz nebo Bibibum.

Vstupenky lze koupit na webu https://www.prestenice.cz/vstupenky. Spolu se vstupenkou je možné také nabít kredit pro bezhotovostní platbu na místě. Na vybraných předprodejních místech lze zakoupit speciální edici tištěných vstupenek.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na https://www.miraimusic.cz/

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherce, kteří vyhrávají dvě vstupenky v hodnotě 2 000 Kč na Open Air Fest Music Přeštěnice.

Zdroj: Společnost Heart s.r.o.