Hudba, zábava a novinky na každém rohu čekají na všechny, kteří dorazí 23. a 24. srpna do areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích na tradiční festival Vizovické Trnkobraní, který se letos koná již po pětapadesáté. Příznivce švestkových oslav v pátek rozproudí kapela Rybičky 48, která svým energetickým stylem rozpálí dav kdekoliv. V pátek se lidé mohou těšit třeba i na No Name.

To ale není zdaleka vše. Line-up je plný dalších, skvělých skupin. V pátek ještě vystoupí Desmond, Fleret, Pokáč, Reflexy a Visací zámek. V sobotu dav rozproudí Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus, Xindl X nebo Anna K.

Předprodejní vlna vstupenek za aktuální výhodné ceny skončí 28. června! Zájemci tak mají jedinečnou příležitost stát se součástí této nezapomenutelné akce za zvýhodněnou cenu, a to pouze do 28. června na oba dny za 1 800 Kč, 2 500 Kč s VIP kempem, 1000 Kč na pátek, 1 100 Kč na sobotu a VIP kemp na dva dny za 800 Kč. Na místě bude permanentka stát 1 900 Kč, s VIP kempem 2 600 Kč, páteční vstup 1 100 Kč, sobotní 2 100 Kč a VIP kemp na dva dny 900 Kč. Připraveny jsou slevy pro děti různých věkových kategorií, seniory a ZTP/P. 
Vstupenky lze koupit na https://www.vizovicketrnkobrani.cz/vstupenky/.

Více na www.vizovicketrnkobrani.cz nebo facebookových stránkách.

Řada novinek

Letošní Trnkobraní ale chystá i několik novinek. „Vyslyšeli jsme přání návštěvníků a letos jsme připravili řadu změn nejen z hlediska servisu nebo zvýšení komfortu, ale rozšířili jsme i program,“ říká organizátor festivalu Michal Šesták. Lidé se mohou těšit na novou travnatou odpočinkovou zónu, před slunečním žárem se lidé schovají pod velkokapacitní stany, návštěvníky pobaví stand-up vystoupení Tomáše Matonohy a Lukáše Pavláska.

Knedlíkovou soutěží provede Libor Bouček

Historicky poprvé povede moderaci knedlíkové soutěže Libor Bouček a na návštěvníky čeká dokonce i nová značka piva. Pivovar Svijany má totiž kromě tankového piva připravenou i školu čepování.

Zabaví se i děti

Na malé návštěvníky tu čeká dětská zóna se spoustou soutěží. Místní tradice připomene vystoupení folklorního souboru Vizovjánek. V areálu festivalu budou k ochutnání knedlíky s různými ovocnými náplněmi. Připraven je také doprovodný program v likérce, který zahrne i exkluzivní exkurze do palírny nebo muzea slivovice.

Přespat se dá v kempu

Bezpečný, oplocený, hlídaný osvětlený prostor s nepřetržitou recepcí a úschovnou – to je placený VIP kemp nachystaný přímo na tuhle velkolepou akci. Vybitý telefon? Žádný problém. Telefon si tady návštěvníci dobijí, osprchovat se mohou v teplé vodě v umývárnách se sociálním zařízením. V pohotovosti je i pravidelný úklidový servis.

Nápovědu hledejte na www.vizovicketrnkobrani.cz

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 5 výherců, kteří obdrží 2 vstupenky na Vizovické Trnkobraní v novém kabátě.