Na Rhodosu se rozhodně nudit nebudete.

Zdroj: Blue Style k.s. Jsou zde místa, která si nesmíte nechat ujít. Jedním je například hlavní město Rhodos. Jeho dominantou je staré město s palácem Velmistrů a čtyři kilometry dlouhé středověké hradby s několika branami. Místní uličky s obchůdky a tavernami jsou opravdu malebné, a proto není divu, že spadají pod UNESCO. Za návštěvu stojí zejména Rytířská ulice a přístav Mandraki.

Zdroj: Blue Style k.s. 

K nejoblíbenějším, nejromantičtějším a především nejfotogeničtějším místům v celém Řecku patří město Lindos. Nepřehlédnutelná je středověká pevnost a starověká akropole s chrámem zasvěceným bohyni Athéně. Stojí na skále nad bílými domky a dostanete se k nim pěšky, anebo na hřbetě osla (za cca 5 eur), což je nejen pro děti obrovský zážitek. Od chrámu se mezi hradbami nabízí nádherný výhled do okolí včetně zátoky svatého Pavla s průzračně čistým mořem.

Zdroj: Blue Style k.s.

Jen pár kilometrů od tohoto města se nachází jedinečný 5* hotel Lindos Royal. Hotel nabízí zábavné i sportovní animační programy a disponuje i malým aqvaparkem. Kromě vkusně zařízených pokojů je hotelovým hostům k dispozici několik vytříbených restaurací a barů, kde si díky konceptu All Inclusive vychutnáte nejen výtečné jídlo, ale i neomezené množství vybraných nápojů. Věřte, že u takového drinku při západu slunce za zvuku šumějícího moře zapomenete opravdu na všechny starosti.

Zdroj: Blue Style k.s.

Nápovědu najdete na: https://www.blue-style.cz/

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává s CK Blue Style týdenní dovolenou All Inclusive na řeckém ostrově Rhodos pro 2 osoby vč. letenek z Prahy v celkové hodnotě cca 60 000 Kč.