Cyklo Vondráček (dříve Cyklocentrum TVR) je dlouholetým prodejcem jízdních kol a cyklistického vybavení. V cyklistice se pohybujeme již 30 let od roku 1991. Kromě prodeje a servisu jízdních kol a elektrokol nabízíme i spoustu dalších služeb jako půjčovnu kol, testování nejnovějších modelů na námi pořádaných cykloakcích nebo pokročilé nastavení posedu Retül Fit.

Kola nejen prodáváme, taky na nich jezdíme - Vondráčkovi na kole.Zdroj: Tomáš Vondráček

Spolu s naším růstem se rozšiřuje i portfolium našich značek. Nejnovějším přírůstkem v naší nabídce je trojlístek amerických výrobců jízdních kol Cannondale, GT a Mongoose. Své stálé místo u nás pak tradičně má slovenský Kellys, kterému sekunduje polský Kross a dvojice českých výrobců elektrokol – Lectron a Crussis. Kromě nich můžete v našich kamenných prodejnách a na e-shopu natrefit i na německá elektrokola značek Haibike a Bulls. V neposlední řadě jsme se nově stali také distributory unikátních lehkých dětských kol Woom a Rascal původem ze sousedního Rakouska.

Základní pilíř našeho sortimentu jízdních kol, elektrokol a doplňků však vytváří dlouhotrvající spolupráce s americkou značkou SPECIALIZED.

A právě od SPECIALIZED jsme si pro vás připravili trojici cen v celkové hodnotě 5 100 Kč zaměřenou na Vaši bezpečnost na kole.

Co můžete vyhrát?

Ceny v soutěži cyklistické helmy a sada světel Specialized. Zdroj: Tomáš Vondráček

Helma Chamonix
Stylová a lehká helma s odnímatelným štítkem proti slunci. Nově navíc se systémem MIPS pro ještě vyšší míru bezpečí.

Helma Align II
Inspirována závodními modely. Pyšní se chladícím systémem 4th Dimension Cooling System s hlubokými interními žlábky a vyrovnanými odvodovými porty. Ochrana MIPS je samozřejmostí.

Sada světel Specialized Flash
Dny se rychle krátí a tato elegantní sada světel vám poskytne potřebnou jistotu pro bezpečný návrat domů za jakékoliv situace. Přední Flash 300 nabízí několik módů od 300 lumenů po dobu 1,5 hodiny po 75 lumenů s výdrží 12 hodin. To vše v kompaktním balení které hravě schováte do kapsy.
Zadní blikačku Flashback pak díky integrované sponě umístíte takřka kamkoliv – na pásek, batoh nebo na sedlovku pomocí dodávané gumičky. Je také kompatibilní s helmami Align, Chamonix a spoustou dalších.

Zdroj: Tomáš VondráčekBudeme se těšit na Vaši návštěvu v našich kamenných prodejnách v západních Čechách. A právě těch se bude týkat i soutěžní otázka.

Nápovědu najdete na
www.cyklo-vondracek.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrávají cyklodoplňky SPECIALIZED v celkové hodnotě 5 100 Kč.