Proč pít medovinu?

Medovina byla v dávných dobách považována za zdroj života, moudrosti, odvahy a sily. Lidé věřili, že má účinky afrodiziaka. Dnes víme, že medovina má mnoho blahodárných účinků nejen na naše tělesné zdraví, ale také na to duševní. Sklenka dobré medoviny uleví nervům a sníží stres. Podle studie Slovenské technické univerzity v Bratislavě obsahuje medovina množství látek, které mají pozitivní vliv na lidské zdraví. Jedná se o flavonoidy a fenoly, tedy látky s protizánětlivými a antioxidačními účinky.

Zdroj: Medovina M s.r.o.

Medovina Elisa (známá také jako Hromčíkova medovina) se vyrábí více než 50 let. Zákazníci ji s oblibou konzumují na nejrůznějších akcích, jako jsou vánoční či velikonoční trhy, festivaly apod. V současné době se prodává v příchutích mandlová, ořechová, cherry, skořicová a hořká (originál). V limitovaných edicích můžete ochutnat např. i chilli nebo borůvkovou medovinu.

Kromě medoviny v našem  internetovém obchodě medovina.cz nabízíme originální dárky, ručně vyráběné svíčky ze včelího vosku, druhové nebo ochucené medy z farmy a kvalitní včelí kosmetiku.

Ze všech správných odpovědí vybereme 6 výherců. Každému výherci zašleme 5 lahví medovin v obsahu 0,5 l ve všech základních příchutích, které nabízíme.

Zdroj: Medovina M s.r.o.

Zdroj: Medovina M s.r.o.