Kabelky, košíčky, pufy, povlaky na polštáře i taburety, koberečky, nebo hračky. Co všechno se asi dá uháčkovat či uplést z bavlněných šňůr? Možností je nespočet a fantazii se meze nekladou. Duté či vláknem vyplněné kulaté bavlněné šňůry nejrůznějších barev dnes zná snad každá tvořivá žena a jejich popularita stále roste. Dobře se z nich plete i háčkuje a ideální jsou pro výrobu dekorací drhací technikou macramé. Použít je zkrátka můžete mnoha kreativními způsoby.

Zdroj: archiv Kreatinka

Ať tvoříte jen tak pro sebe a své blízké, pro své zákazníky, nebo potřebujete doplnit sortiment vlastního obchodu, na stránkách Kreatinky najdete široký výběr barev a druhů bavlněných šňůr převážně osvědčené značky Mila, jejíž výhradní zastoupení Kreatinka získala. Nabídku barevných variant výrobce stále rozšiřuje a vybírat proto můžete z mnoha klasických i moderních barevných odstínů. V sortimentu naleznete i galanterii a překvapí vás také široká škála kabelkových doplňků. včetně kožených popruhů různých délek, nebo třeba dřevěné výrobky jako jsou korálky, dna či víka a mnohé další, které šikovné ruce využijí k tvorbě.

Kreatinku a její sortiment si můžete doslova osahat na oblíbené prodejní výstavě Kreativ, která se po dvouleté přestávce koná 12-14 listopadu 2021 na Černé louce v Ostravě. Těšit se můžete na materiál i na originální výrobky z bavlněných šňůr. Všichni, kdo mají výstavu poněkud z ruky, pak mohou nahlédnout do světa výrobků z bavlněných šňůr a inspirovat se také na instagramovém účtu Kreatinky.

Zdroj: Karin KomenderNápovědu najdete na https://kreatinka.cz/e-shop/

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 10 výherců, kteří vyhrávají balíček bavlněných šňůr Mila v hodnotě 505 Kč.