Lékárny, které myslí na pacienty. Lékárny, ve kterých naleznete nejvíce výhod a benefitů, nízké ceny, široký sortiment léčiv a potravinových doplňků. Lékárny, kde je skloubena odbornost se vstřícností. Lékárníci, kteří se usmívají a respektují přání a potřeby svých pacientů. Lékárny, které provozují čeští lékárníci – to jsou LÉKÁRNY ipc. LÉKÁRNY ipc jsou nejvýznamnější ryze českou společností na našem trhu bez zahraničního kapitálu, která byla založena v roce 1993. Dnes je v portfoliu 47 lékáren po celé České republice.

Zasoutěžte si s námi o jeden z jedenácti balíčku doplňků stravy v hodnotě 500,-.
Doplňky stravy IPC Komplex zakoupíte pouze v našich lékárnách nebo na eshopu www.lekarny-ipc.cz.
Jedná se o kvalitní mikronizované doplňky s řízeným uvolňováním vyrobené v České republice. Podpořte svou imunitu pravidelným užíváním.

Zdroj: IPC Marketing, s.r.o.

V našich lékárnách naleznete příjemné a klidné prostředí, kde se Vám bude personál vždy plně věnovat. V celé síti lékáren je pravidelně připravena nabídka akčních produktů ze sezónního letáku za výhodné ceny.

Pokud se stanete členy věrnostního programu Pharmacard získáte přístup k dalším výhodám a bonusům. Nejen, že s každým nákupem získáváte body, které můžete následně vyměnit za dárky pro nejmenší členy Vaší rodiny, ale dostanete i okamžitou slevu na každý nákup. S Pharmacard získáváte také slevu na Vaše doplatky za léky na předpis až 100 % - tím se doplatky za léky v našich lékárnách stávají nejnižšími na trhu. Další výhodou Pharmacard je automatické monitorování historie léčiv, které užíváte. Lékárník má přesný přehled o Vaší léčbě a může dohlížet na správnost předepsaných léků včetně případných interakcí jak mezi předepsanými léčivy, tak mezi volně prodejnými léky, které užíváte.

Celou kolekci odměn za Vaši věrnost zastupuje náš veselý plyšový maskot medvěd Bohouš. Mezi dárky naleznete jeho měkoučké zmenšeniny ve dvou provedeních, pro kluky i pro holky, které se staly hitem mezi našimi nejmenšími pacienty. Medvědí kolekci si můžete doplnit o plyšový batůžek s medvídkem, plyšový penál do školy, kartáček na zuby, osušku, lahev na pití, nafukovací míč nebo křidélka do vody.

nakupujte pohodlně z domova…
www.lekarny-ipc.cz

Pokud již doma máte veškeré dárky z naší bohaté kolekce odměn, můžete naspořené body měnit za další slevy při Vašich nákupech.

LÉKÁRNY ipc se snaží odlišit zejména kvalitou poskytovaných služeb.  Plně respektujeme přání a potřeby našich a pacientů. Spokojený pacient je ta nejlepší reklamní kampaň pro každou lékárnu.

Nápovědu hledejte na www.ipcgroup.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 11 výherců, kteří vyhrávají jeden z jedenácti balíčků doplňků stravy IPC Komplex v hodnotě 500 Kč.

Zdroj: IPC Marketing, s.r.o.