Paštiky jsou součástí našeho života. V dětství jsme je dostávali ke svačině nebo k večeři a neodoláme jim ani jako dospělí. Je jasné proč. Chuť, která nás vždy vtáhne zpět do dětských let. V Česku mají paštiky tradici především díky Májce od Hamé, která se v závodech na Moravě vyrábí již více než padesát pět let. „Věci, které milujeme, se nemají měnit. Dnešní Májka navazuje na tradiční paštiky, které známe z dob minulých. Má stejnou chuť, která nám připomíná dětství,“ dodává Michala Kadlecová, produktová manažerka společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko.

Zatímco chuť Májky a paštik obecně zůstaly stejné, výrazně se změnily obaly. Na horských túrách už není nutné otevírat konzervy a po zbytek výletu s sebou tahat neskladné prázdné plechovky. Aluminiová víčka jsou praktická – stačí zatáhnout, otevřít a mazat. Mezi nejoblíbenější zimní aktivity Čechů lyže a běžky. Právě proto Májka od Hamé již desátým rokem podporuje český biatlonový tým. „Z biatlonu se v naší zemi stal fenomén. Vždyť přímé přenosy Světového poháru u nás sleduje víc lidí než zápasy ve skupinách letošního mistrovství světa ve fotbalu. Jsme rádi, že můžeme biatlon podporovat,” doplňuje Michala Kadlecová.

Nápovědu hledejte na www.hame.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří obdrží balíček s oblečením české biatlonové reprezentace /mikina + čepice/ a balíček produktů.