V Profi oděvech pro vás máme tip i řešení, anebo třeba inspiraci pro vánoční dárek.

V našich prodejnách nebo na e-shopu se nejčastěji setkáte se značkou Snickers Workwear, tak se s ní trochu seznamme:

Naštvaný elektrikář ze Švédska
U zrodu značky Snickers Workwear stál naštvaný elektrikář Matti Viio, který chtěl takové pracovní oblečení, aby mu při práci v úkolové mzdě pomáhalo a ne ho omezovalo. Nakonec si první kalhoty ušil sám a pak začal šít pro druhé.

Zdroj: AC-T servis, spol. s r.o. PROFI ODĚVY

Bez ohledu na počasí
Oblečení Snickers Workwear patří už 46 let mezi to nejlepší pracovní oblečení na světě, protože je pohodlné, praktické, hodně vydrží a je do každého počasí. V zimě se naučíte oblečení vrstvit podle typů, abyste zůstali v teple a suchu, v létě si zase můžete natáhnout krátké kalhoty a tričko s technologií 37.5™, díky které je oblečení lehké a prodyšné bez omezení jeho pevnosti a odolnosti. A déšť si na vás s našimi nepromokavými bundami a kalhotami nepřijde ani v létě, ani v zimě.

Zdroj: AC-T servis, spol. s r.o. PROFI ODĚVY

Bez ohledu na postavu
Někdo má postavu silnější, jiný je zase jako špejle, někdo je čahoun, jiný zase prcek. S tím vším Snickers počítá, a proto u nás najdete nejširší pokrytí velikostí, abyste si mohli dobře vybrat. Vždyť už jsme zmínili, že oblečení Snickers Workwear je pohodlné a s tím velikost jasně souvisí! Nechceme přeci, aby nám plandaly nohavice, nebo nám foukalo do krátkých rukávů.

Zdroj: AC-T servis, spol. s r.o. PROFI ODĚVY

Pohodlí a odolnost
Věděli jste, že existují celé soubory testů odolnosti tkanin a jejich barvení? Podle výsledků se potom vybírají takové materiály, které jsou pevné, odolné a současně pohodlné na nošení. Určitě také chceme, aby barva zakoupeného oblečení zůstala co nejdéle stejná, i když je často pereme a jsme v něm dlouho na slunci.

Zdroj: AC-T servis, spol. s r.o. PROFI ODĚVY

PROFI ODĚVY.cz, to není jen Snickers
Kromě vlajkové lodi Snickers Workwear nabízíme komplexní vybavení jak pro profesionální řemeslníky, tak pro kutily, kteří hledají spolehlivou obuv, osobní ochranné prostředky či špičkové ruční nářadí. Na své si přijdou i lesáci a arboristé, kteří pro svou práci potřebují specifické oblečení a ochranu, protože u nás najdou jen to nejlepší: rakouský Pfanner a Protos.

Zdroj: AC-T servis, spol. s r.o. PROFI ODĚVY

Více se o nás dozvíte na našich stránkách www.profi-odevy.cz, kde současně najdete nápovědu i na soutěžní otázku.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří obdrží set obsahující nepromokavou tašku + řemeslnický nůž ve výši 1.050 Kč.

Zdroj: AC-T servis, spol. s r.o. PROFI ODĚVY