RESORT KLÁŠTER ŽELIV TO JE HOTEL, WELLNESS, RESTAURACE, PIVOVAR, HISTORICKÁ ČÁST KLÁŠTERA S KOSTELEM A VELKÁ OPATSKÁ ZAHRADA. Jde o velký komplex s mnoha možnostmi v srdci ČR. Nachází se v klidném prostředí Vysočiny, na soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené 10 km od dálnice D1 - exit 90 (Humpolec).

Zdroj: Klášter Želiv s.r.o.

HOTEL KLÁŠTER ŽELIV Vám nabízí  neobyčejné ubytování, ale také prostory pro pořádání kulturních událostí, svateb a oslav, firemních akcí a relaxaci v lazebně. Jedinečná atmosféra klášterních prostor založených již před 870 lety zůstala i po rozsáhlé rekonstrukci, díky umělecké výzdobě a replikám barokního historického nábytku.

Zdroj: Klášter Želiv s.r.o.

Kompletní WELLNESS - saunový svět, různé typy lázní teď i s pestrou nabídkou masáží. Nabízíme různé pobytové balíčky s privátním vstupem: Pivní lázně nebo neomezenou konzumací piva, čokoládové wellness anebo relaxační masáže a pobyty. Pro pohyb v okolní přírodě v lesích, kolem 3 přehrad, skal a výhledů vám rádi půjčíme hole nordic wallking anebo kola.

Velké reprezentační sály zařízené pro konference, prezentace a koncerty, luxusní klenbová restaurace přímo zvou pro různé firemní nebo týmové večírky. Velká opatská zahrada nabízí mnoho možností pro teambuildingy, procházky nebo jen tiché posezení.

Zdroj: Klášter Želiv s.r.o.

Další možností kulturního vyžití nabízejí 4 okruhy prohlídek: kláštera a Santiniho kostela, prohlídky našeho pivovaru s degustací, venkovní prohlídky a prohlídky hradu s novou expozicí včelařství a motorek.

Všechny bližší informace, novinky, akce ale i nejrůznější suvenýry, a naše kvalitní piva najdete na webu hotelklasterzeliv.cz; zeliv.eu nebo facebooku a instagramu Resort Klášter Želiv. 


Zdroj: Klášter Želiv s.r.o.

 Ze všech správných odpovědí vybereme 2 výherce, kteří obdrží voucher na víkendový pobyt pro 2 osoby, na 1 noc v pokoji typu Superior, 2x snídaně, 2x prohlídka kláštera, každý v hodnotě 3 000,- Kč.