Betonová střešní taška Classic Protector PLUS je vyráběna pod značkou BMI BRAMAC, která v letošním roce slaví třicet let existence na českém trhu.

Tato střešní taška se řadí k nejžádanějším modelům z portfolia společnosti Bramac. Má nadčasový design se symetrickým zvlněním, který se hodí k novostavbám, ale i k rekonstruovaným objektům. Vyrábí se v cihlově červené, červenohnědé, tmavohnědé a ebenově černé.

Vysoká odolnost
Důležitou roli v ochranné funkci střechy hraje povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Toto zvyšuje ochrannou schopnost krytiny před usazováním nečistot a dlouhodobou stabilitu barevnosti a mechanickou odolnost.

Zdroj: frima Bramac

Sladěné příslušenství
Pro všechny střechy platí, že nabízí nejlepší ochranu, spolehlivou jistotu a sladěný vzhled pouze tehdy, pokud do sebe všechny komponenty optimálně zapadají. Betonová krytina Classic Protector PLUS disponuje komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství, včetně nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm nebo okapového systému StabiCor. Všechny systémové komponenty dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC s 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství zákazníci získávají i 10letou nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

Zdroj: PRO-DOMA, SENápovědu hledejte na https://www.pro-doma.cz/eshop-betonove-krytiny-bramac-classic-3296

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří vyhrají jeden z pěti poukazů na odběr libovolného zboží ve stavebninách PRO-DOMA v hodnotě 2 000 Kč.