Technologický pokrok udělal velký skok i v oblasti venkovních omítek. Doby, kdy se omítky musely čistit nebo dokonce po několika letech renovovat, jsou ty tam. Nyní totiž existují materiály, o kterých si naši rodiče mohli nechat jen zdát. Zdroj: Weber

Chytré tenkovrstvé omítky WEBER nové generace regulují vlhkost na povrchu fasády. Po zvlhčení deštěm nebo rosou se znatelně rychleji vysoušejí, takže vlhkostní režim omítky se udržuje v přirozené rovnováze. Použitím chytrých omítek WEBER se mnohonásobně snižuje riziko tzv. „zelenání fasád“. Řasy a plísně nemají šanci!

Extra cleanExtra cleanZdroj: PRO-DOMA, SE

Omítky WEBER tak nejen chrání budovu před rozmary počasí, ale zajišťují dlouhou životnost celého objektu. Fasáda si po dlouhou dobu – přes 25 let – zachovává hezký a čistý vzhled.

AquabalanceAquabalanceZdroj: PRO-DOMA, SE

Vytvořit chytrou, strukturovanou a krásně barevnou fasádu nebylo nikdy snazší. Platí to jak pro novostavby, tak i rekonstrukce.

ExtraClean activeExtraClean activeZdroj: PRO-DOMA, SE

Chytré omítky WEBER zakoupíte ve stavebninách PRO-DOMA a na
www.pro-doma.cz.

Nápovědu najdete na https://www.pro-doma.cz/eshop-silikonove-omitky-weber-3858

Zdroj: PRO-DOMA, SE

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 5 výherců, kteří obdrží nákupní poukazy na odběr zboží Weber ve stavebninách PRO-DOMA v hodnotě 2 000 Kč.