Spa Resort Libverda naleznete v obci Lázně Libverda, v Jizerských horách. Tento resort nabízí nejen ubytování v šesti hotelech, lázeňskou léčbu zaměřenou na onemocnění pohybového ústrojí, kardiologické, onkologické a neurologické nemoci, ale také velké množství léčebných a wellness procedur.

Některé léčebné procedury lze absolvovat jen na základě vstupní lékařské konzultace, u wellnessových to máte podstatně jednodušší – můžete si je objednat takřka bez omezení. Patří mezi ně sauny, bazén, masáže, celotělové rituály a další rozmazlovací procedury. Relaxovat můžete v moderních wellness centrech přímo v historických lázeňských domech, což má své kouzlo.

Zdroj: LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

Nový bazén a wellness centrum můžete využívat pro své potěšení ve zcela novém moderním podání s luxusními prvky náležícími k lázním – mramorovým sochám, empírovým sloupům a nebem plným hvězd. Součástí je také finská a parní sauna, osvětlený Kneippův chodník a vyhřívaná lavice pro odpočinek. V horní části budovy naleznete uhličité koupele, masáže, parafínové nátěry.

Nově si můžete vybrané procedury rezervovat a uhradit rovnou online a neztrácet tak čas na recepci. Rezervace je možná na webu www.reservio.cz/b/lazne-libverda-a-s

Detailní informace o procedurách, pobytech a způsobech léčby naleznete na www.lazne-libverda.cz

Zdroj: LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherkyně/ výherce, kteří obdrží voucher na masáž dle vlastního výběru v délce trvání do 30 min. Cena masáže je do 500 Kč.