Dopřejte si pečující spršku s hydratačním tělovým šamponem SynCare
Kyselina hyaluronová, dodá pokožce pořádnou dávku hydratace. Vsaďte na ni právě na jaře, kdy pleť žízní a budete překvapeni výsledkem. S věkem pokožka ztrácí aktivní schopnost hydratace a snižuje se schopnost mezibuněčné komunikace. Během procesu stárnutí, a to i když se cítíte stále mladí, obsah kyseliny hyaluronové v kůži postupně klesá a tím dochází ke změnám její struktury. Pokožka ztrácí tonus i elasticitu a platí to nejen pro tvář, ale i pro tělo. Kyselina hyaluronová dokáže tyto projevy zmírnit a pokožku osvěžit.  Stačí vsadit na spolehlivou značku a uvidíte výsledek.

Hydratační tělový šampon SynCare pečuje o pokožku a jemně provoní tělo. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která v kombinaci s arganovým olejem pokožku hydratuje a vyživuje. Krásně ji vyhladí a zabrání jejímu vysoušení  a nechtěnému šupinkovatění. Na těle vytváří lehkou pěnu a příjemně ho provoní. Vaše pokožka bude po koupeli hydratovaná a vláčná.  

Při sportu se bez něho neobejdete. Volte antiperspirant bez hliníku i alkoholu antiperspirant UNIsex Soft Body SynCare.
UNIsex Soft Body SynCare nabízí ochranu a svěží pocit. Dokáže omezit pocení v místech největšího ohrožení a ve fitku se bez něho neobejdete. Zpříjemní Vám sportovní aktivity, stejně jako třeba pracovní den.

Extrakty ze zeleného čaje mu dávají jemnou vůni i schopnost zlidnění pokožky. Zejména v podpaží dochází k častému podráždění kůže a nevhodné složení antiperspirantů problém ještě zhoršuje. Proto je Soft body Syncare bez alkoholu a bez hliníku!
Je praktickou kombinací antiperspirantu a deodorantu, vhodného pro ženy i muže. Dává svěží pocit čistoty, nelepí a nezanechává skvrny.

SynCare je česká značka, specializovaná na dermo kosmetiku, která dobře ví, co je pro pokožku ideální. SynCare má svoji výrobu i vývoj a na nových produktech spolupracuje s předními dermatology u nás. Značková péče SynCare a MediCare představuje komplexní ošetření pleti i pokožky těla. Můžete se na ni spolehnout.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.syncare.cz

Zdroj: Syncare Plus s.r.o.Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží balíček s kosmetikou SynCare obsahující: Hydratační tělový šampon SynCare a antiperspirant UNIsex Soft Body SynCare.