Zatočte se zarudnutím kůže

Velmi citlivá pokožka se sklonem k červenání je náchylnější k podráždění v důsledku narušené kožní bariéry a velmi citlivých nervových vláken. To způsobuje začervenání, pocit tepla a pnutí v obličeji. Změny jsou zpočátku pouze přechodné, později je ale zčervenání výraznější a trvalé.

Nová pečující řada Anti-Redness byla vyvinuta speciálně pro potřeby velmi citlivé pleti se sklonem k zčervenání a růžovce. Všechny produkty obsahují aktivní složky, které mají chladivý účinek, zklidňují pokožku a redukují stávající zarudnutí.

A co Intimní hygiena?

Navržena speciálně pro potřeby ženské intimní hygieny s pH, které podporuje přirozenou rovnováhu mikroflóry intimních míst. Intimní mycí emulze má zklidňující a antibakteriální účinky a je vhodné pro každodenní jemnou hygienu intimních míst. Vhodné i při menstruaci, po porodu a jako prevence vaginální infekce.

Nikdy si nemyjte intimní partie „obyčejným sprcháčem“, mají jiné pH než zbytek pokožky těla.Nikdy si nemyjte intimní partie „obyčejným sprcháčem“, mají jiné pH než zbytek pokožky těla.Zdroj: emimino.cz

O co se dnes soutěží?

Ve spolupráci se značkou sebamed jsme si pro vás připravili 5 balíčků pro péči o citlivou pokožku.

A co ve výherním balíčku najdete?

Zdroj: MARK DISTRI, spol. s r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherkyň/ výherců, kteří se mohou těšit na balíček z řady sebamed Anti-Redness.